Değerlendirme Şansınız Var mı ?

enkidum

Üye
12 Ağu 2010
100
25
Güzel bir site.. Zevkler ve renkler tartışılmaz ancak tema renklerini beğenmedim.

Ayrıca Hakkımızda kısmında bulunan şu yuvarlaklar mobilde tam oturmamış.Düzeltilebilirse göze daha hoş görünecektir.

nirnHQ.jpg

Bunların dışında ads onayı da almışsınız emeklerinizin karşılığını almanız dileğiyle hayırlı kazançlar.

STR-Key

Kıdemli Üye
5 Ocak 2012
3,246
48
Güzel bir site.. Zevkler ve renkler tartışılmaz ancak tema renklerini beğenmedim.

Ayrıca Hakkımızda kısmında bulunan şu yuvarlaklar mobilde tam oturmamış.Düzeltilebilirse göze daha hoş görünecektir.

nirnHQ.jpg

Bunların dışında ads onayı da almışsınız emeklerinizin karşılığını almanız dileğiyle hayırlı kazançlar.
Çok karışıklığa mahal vermek istemedim ne kadar sade o kadar iyi diye düşünüyorum genel olarak blog siteleri karma karışık bir hal alıyor dediğiniz gibi storyler her sayfada çıkıyor onlar sadece anasayfa da gözükecek şekilde düzenleme yapabilirim düşüncelerin için teşekkürler

noktalıvirgül

Deneyimli Moderatör
17 Kas 2020
924
513
Merhaba, bence de çok güzel bir site olmuş ellerinize sağlık. Bilgisayar ile bakıyorum da hikayeler gibi görünen yerlerin üstünün bir kısmı kapanmış şekilde görünüyor bende de. Ayrıca yazım ve noktalama hataları düzeltilirse çok iyi olur. Çünkü yazım kuralları aslında çok önemlidir ve bunlara uyup uymamak okuyucu sayısına ve bilginize güven duyulması konusunda bile etki edebilir.

SPEED 144HZ

Katılımcı Üye
15 Kas 2021
406
118
Latvia
Merhaba arkadaşlar bir ay önce web sitemi yayına aldım tüm yazılar ve makaleler tarafımıza ait tamamen özgün sizden isteğim sayfayı değerlendirirmisiniz? + - şeklinde nasıl bir yenilik yapabilirim? Şunu eklesen daha iyi olur diyebileceğiniz birşey varmı

güzel olmuş eline sağlık kullanımı basit ideal

STR-Key

Kıdemli Üye
5 Ocak 2012
3,246
48
Merhaba, bence de çok güzel bir site olmuş ellerinize sağlık. Bilgisayar ile bakıyorum da hikayeler gibi görünen yerlerin üstünün bir kısmı kapanmış şekilde görünüyor bende de. Ayrıca yazım ve noktalama hataları düzeltilirse çok iyi olur. Çünkü yazım kuralları aslında çok önemlidir ve bunlara uyup uymamak okuyucu sayısına ve bilginize güven duyulması konusunda bile etki edebilir.

yorum için teşekkürler gerekli düzenlemeleri halledeceğim

güzel olmuş eline sağlık kullanımı basit ideal

görüşün için teşekkürler

Yeni tema ve arayüz tasarımı yapıldı

daffodil

Üye
27 Tem 2022
62
116
Eline emeğine sağlık. Sitenin içeriği çok güzel. Atılan fotoğraflarda biraz daha kalite yükseltilebilir ve sitene özgü çalışmalarda eklenirse daha güzel olabilir.

lReyusia

Yeni üye
17 May 2014
2
0
Merhaba arkadaşlar bir ay önce web sitemi yayına aldım tüm yazılar ve makaleler tarafımıza ait tamamen özgün sizden isteğim sayfayı değerlendirirmisiniz? + - şeklinde nasıl bir yenilik yapabilirim? Şunu eklesen daha iyi olur diyebileceğiniz birşey varmı

Eline Sağlık Başarılı bir proje site de her hangi göze çarpan bir eksik yok bana göre

'Halaskâr

Kıdemli Moderatör
4 Ara 2020
1,193
1,085
Midgard
Genel anlamda oldukça bilgilendirici bir site olmuş; yalnız Atatürk'ün Türklüğe etkisini, tarihsel olarak biraz daha fazla verseydiniz daha iyi olabilirdi diye düşünüyorum.. Tabii ki herkes gerçeğe farklı açılardan bakacak, ancak bu gerçeğin gerçek olmasını değiştirmez, ne kadar da unutturulmaya çalışılsa.. artısıyla eksisiyle... Saygılarımla..

STR-Key

Kıdemli Üye
5 Ocak 2012
3,246
48
Genel anlamda oldukça bilgilendirici bir site olmuş; yalnız Atatürk'ün Türklüğe etkisini, tarihsel olarak biraz daha fazla verseydiniz daha iyi olabilirdi diye düşünüyorum.. Tabii ki herkes gerçeğe farklı açılardan bakacak, ancak bu gerçeğin gerçek olmasını değiştirmez, ne kadar da unutturulmaya çalışılsa.. artısıyla eksisiyle... Saygılarımla..

Yorum için teşekkürler farklı bir konuda daha detaylı olarak konuyu ele almaya çalışacağım

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.