Değişik bir sorunum var

MoreLife

Yeni üye
30 May 2007
1
0
merhaba arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım benim bir sorunum var daha doğrusu yapmak istediğim yeni bi şey var

ben 3 - 4 yıldır asp ile web siteleri portallar hazırlıyorum.
fakat geçen gün aklıma bi şey takıldı.

bildiğiniz gibi bir web sayfası açıldığında bi şey download edilirken kullanıcının karşısına bir pencere gelir ve kaydet mesini aç masıını yada iptal etmesini ister.

ben bu işlemi tamamen kullanıcıdan habersiz nasıl yapabilirim

yani sayfanın adını yazıp enter 'a basınca 'örn:www.cc.xom gibi

kişinin bilgisayarına bir exe yüklenecek ve çalışacak fakat kullanıcıya kesinlikle bir şey sormayacak yüklendiğinden ve çalıştığından kullanıcı nın haberi olmayacak

bunu nasıl yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim.... Şimdiden Teşekkürler.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.