DemirBileq

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DemirBileq

Yeni üye
19 Ocak 2013
49
0
Merhaba tht ailesi ben ömer 15 yaşındayım. Sivaslıyım.
Bu ayın 12 sindne beri forumu takip ediyorum. ancak üyelikler acık olmadığı için üye olamamıştım. şimdiden birçok şey öğrendim sizlerden.
Bu takip ettim süre içerisinde gerçekten iyi bir hacker olmam gerektiğini anladım.
Bu konuda kendime Samurai abimizi örnek alıyorum.
Neden iyi bir hacker olmam gerektiğini düşünme sebebime gelince ;
Turk Hack Team adını yurtdışındaki sitelere duyurmak.
PKK yanlısı sitelere Vatan bölünemez bir bütündür olduğunu kanıtlamak.
Din karşıtı sitelere büyük vurgunlar yapmak
bunalrın sadece bir kaçı diye bilirim.

Eğer ilerde hatalar yapacak olursam şimdiden affola!

Ha bu arada sizlerden özür dileyerek bazı eski konuları tekrar gündeme getire bilrim ama gerçekten sormam gereken önemli sorular var o yüzden şimdiden özür dilerim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.