demo sürümü tam sürüm yapma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gencco

Katılımcı Üye
9 Tem 2008
378
0
mrb arkadaşlar... öncelikle konu ile ilgili olarak google da arama yaptım bulduğum sonuçlar şöyle;
1) "regedit yazın
karşınıza windows kayıt defteri çıkacak
HKEY_LOCAL_MACHINE>SOFTWARE> DENEME SÜRÜMÜ PROGRAMINIZIN İSMİ BURDA Bİ YERDE BULUN VE SONRA
YANINDA KÜÇÜK + VARSA TIKLAYIN + YI YOKSA SADECE PROGRAMINIZIN İSMİDE YAZABİLİR ONU TIKLAYIN YAN TARAFTA DEĞERLER ÇIKACAK HEPSİNİ SİLİN İŞTE PROGRAMINIZ ARTK TAM SÜRÜM"
2) programı bilgisayarınıza kurmadan önce tarih ayarlarından pc'nizin tarihini ileri bir tarihe atın -(mesela 2037 olsun)- sonra pc'nize programı kurun.
program, deneme süresinin dolma zamanını 2037 yılında olarak algılayacaktır.
ondan sonra pc'ye restart çekin ve pc'açılırken ki ayarlardan pc'nizin tarihini tekrar eskisine çevirin. böylece programın deneme süresine bi 30 yıl daha katmış olursunuz
şeklinde 2 yazı buldum. benim istediğim bir programın lisansını 3 aylık alıyorum (program reklam programı ismi x62.1) bu 3 aydan sonra tekrar key almak zorunda kalmayayım diyorum. bunu yapmak için bu 2 yöntem işe yarar mı? 1. yöntem işe yarıyorsa tam olarak hangi kısmı sileceğim örneğin regedit te eset i açtığınızda alt klasörler de bulunuyor hangisindekini sileceğinizi bilemiyorsunuz..? 2. yöntem her programda olur mu ya da hangi programda olup olmayacağını nasıl anlayabiliriz. veya başka bildiğiniz bir yöntem var mı benim kullandığım programa göre... tşkler şimdden:confused:

oguzhane

Katılımcı Üye
22 Haz 2009
572
0
izmir
Arkadaşım programın kodlanışına göre değişir program çok profesyonelce yazılmışsa regedite değil pcde gizli bi yere yazıyodur bilgileri bulamazsın. 2. Yöntemi hiç bilmiyorum belki çalışabilir denemekte fayda var.

gencco

Katılımcı Üye
9 Tem 2008
378
0
Arkadaşım programın kodlanışına göre değişir program çok profesyonelce yazılmışsa regedite değil pcde gizli bi yere yazıyodur bilgileri bulamazsın. 2. Yöntemi hiç bilmiyorum belki çalışabilir denemekte fayda var.
ama herşey regedit te kaydolmuyor mu ctrl f ile bulunamaz mı?
bi de 1. yöntemde bile programı açtıkça çok şey çıkıyor direk sileceğimiz kısım belli mi nere yani?

4 Tem 2012
181
0
artık sunucya bağlı regeditte pek kalmıyor kimileri kalıyor bazen regeditte kalnları silerisn ama program oto olarak yeniden kaldığı yerden yükler yani bu yöntem eskidi.
ama internet download managerde yarıor bi 60 gün daha alıyorsun :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.