Deneyimli laptop kullananlar tavsiyede bulunur musunuz?

01001101

Yeni üye
3 Eki 2019
0
0
Arkadaşlar merhaba, laptop almak istiyorum bütçe kısıtlı olduğu için iyi bir makine olsun istiyorum yani almışken beni rahat 5 yıl götürsün amacım oyundan çok yazılım kod yazma programlama ,web tasarım yani öğrenip meslek edinmek istiyorum. Bir müddet kullanıp 6 ayda 1 yılda 1 teknik servise gitmek istemiyorum bütçem 5000 lira 6 da olabilir 6 civarı i5 işlemcili mac buldum bi tane diğerleri aşıyor bütçemi i5 işlemcili bir mac mi yoksa i7 işlemcili asus veya dell mi monster ın teknik servisi en iyisi olabilir ama o makineler çıt kırıldım kendini imha ettiği için yanaşmıyorum. Mac hiç kullanmadım huyu suyu i phone mı benzer işlevi kısıtlımıdır bir win kadar özgür hareket edebilir miyim, yeri geldiği zaman oyunda oynamak isterim küçük heçkırlıklarda.Bana bir tavsiyede bulunursanız yol gösterirseniz sevinirim. İyi forumlar

HackerWhoAmI

Katılımcı Üye
16 Eyl 2018
379
1
YOK
Bana Sorarsan Sana LENOVO'yu Tavsiye ederim kendimde kullaniyorum gercekten isime cok yariyor yazdigin hepsi var Lenovo DA

01001101

Yeni üye
3 Eki 2019
0
0
monster tavsiye ederim

Monster kullandınızmı kullandıysanız hangi modelini kaç yıl kullandınız.

çevremde 3 farklı arkadaşım da maddi sıkıntıdan ötürü piyasa araştırıp, en uygun gördüğü marka olarak monster notebook aldı. fiyat performans dediler, çok iyi dediler. şuan pişmanlar. daha 1 sene bile olmamıştır.
2 arkadaşım biraz 3d programlar kullanmakta ve video editlemek için kullanıyor. oyun da oynayan insanlar. diğer arkadaşım da sadece oyun için aldı.
sorsanız, fan cızırtısı ile başlayıp, malzemenin kalitesizliğine kadar şikayet ederler. şikayet var sitesinde gidip kendiniz görebilirsiniz. 3 lira daha fazla verin bilindik marka alın. kafanız rahat etsin.(Alıntıdır)

Bana Sorarsan Sana LENOVO'yu Tavsiye ederim kendimde kullaniyorum gercekten isime cok yariyor yazdigin hepsi var Lenovo DA

Lenovo çok almak istemiştim zamanında bir türlü denkleştirip alamadım o alamadığım modeli zamanında 3000 liraydı şuanda 7000 lirayı görmüş durumda o yüzden biraz bu markayı unuttum ama bide lenovo araştırayım

Moderatör tarafında düzenlendi:

12yim

Uzman üye
18 Ağu 2019
1,119
16
türkiye
Arkadaşlar merhaba, laptop almak istiyorum bütçe kısıtlı olduğu için iyi bir makine olsun istiyorum yani almışken beni rahat 5 yıl götürsün amacım oyundan çok yazılım kod yazma programlama ,web tasarım yani öğrenip meslek edinmek istiyorum. Bir müddet kullanıp 6 ayda 1 yılda 1 teknik servise gitmek istemiyorum bütçem 5000 lira 6 da olabilir 6 civarı i5 işlemcili mac buldum bi tane diğerleri aşıyor bütçemi i5 işlemcili bir mac mi yoksa i7 işlemcili asus veya dell mi monster ın teknik servisi en iyisi olabilir ama o makineler çıt kırıldım kendini imha ettiği için yanaşmıyorum. Mac hiç kullanmadım huyu suyu i phone mı benzer işlevi kısıtlımıdır bir win kadar özgür hareket edebilir miyim, yeri geldiği zaman oyunda oynamak isterim küçük heçkırlıklarda.Bana bir tavsiyede bulunursanız yol gösterirseniz sevinirim. İyi forumlar

600 tl'ye bilgisiyar al. 1 yıl dayansın at.

01001101

Yeni üye
3 Eki 2019
0
0
600 tl ye bilgisiyar al 1 yildayansin at
Tam olarak anlamadım

Asus FX504GD-E4253 Intel Core i7 8750H 8GB 1TB +128GB GTX1050 Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar(5.999 tl)

Dell Gaming G315 Intel Core i7 8750H 8GB 1TB + 128GB SSD GTX1050Ti Linux 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar FB75D128F8128C(5.899tl)

Apple MacBook Air Intel Core i5 5350U 8GB 128GB SSD MacOS Sierra 13.3" Taşınabilir Bilgisayar MQD32TU/A (5.742 tl)
Bu 3 laptop arasında kaldım. Yorumlar mısınız?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.