Deneyimlisinden astral seyahat - yanlış bilinenler

Ozikoydu

Üye
27 Mar 2016
208
0
İstanbul
SELAMUNALEYKÜM DOSTLARIM

Şu konuya bi açıklık getiriyim çoğu kişi çok saçma şeyler atıyo kafadan..
kulaktan kulağa yanlış yayılıyo bende bi engelliyim dedim konu tamamı ile bana ait alıntıya karşıyım :D

1142811.png

1- Aman ölürsün uğraşma olum : kesinlikle ölme riski yok; SIFIR, ZERO (0) (başka dilleri baktım ama %99 her dilde sıfır demek zero :D ) yani amacım şu ölme muhabbetini açmayın kesinlikle o yönden risk yok.. heee kalbi olan veyahutta kalple ilgili en ufak hastalığı olan denemesin onlar için çok risk taşır, ölüme kadar gidebilir AMAN DİKKAT !!

2- Ulan Kaybolursun mal gittiğin yerlere iz bırak : Yaw kaybolamazsın zorlasan bile için rahat olsun ilk çıkışın saniyeler sürer sonra bi daha becerebilirsen zaten istesen bile fazla uzağa gidemiyosun BURDA DA NETSİNİZ ARTIK BEYLER :)

3- Ya bide geri dönemezsem :/ : Öyle bi astral kafası yok bunuda söyleyeyim. Ya kendin istersin (düşünmen yeterli) geri dönersin diyelimki seyahete çıktın ve düşününce dönemedin o zaman korkma dicem ama KORK çünkü geri dönüşün ikinci yolu KORKTUĞUN BİŞEYİ DÜŞÜN.. evet maalesef korkmanla birlikte bedene çok hızlı geri dönücen YATAKTA HOPLAYARAK UYANABİLİRSİN (bu durumda)

4- Arkadaşla Uğraşıcam Çıkarsam Biraz Tırssın keriz :D : maalesef ilk aşamalarda böyle bi şeceneğin yok aslında diğer aşamlarında da yok böyle bi hadise sadece gidersin ibik gece çavuşla uğraşıyosa onu görürsün BUNUDA GÖRMESEN DAHA İYİ BOŞUNA UĞRAŞMA

5- Gelince Bedenime Herşeyi Hemen Yazıcam : Hepsini hatırlamanız imkansız onu diyim ama bi çok şeyi hayal meyal simgeler ve ögeler şeklinde hatırlarsın (y) YOKSA GİT AMERİKANIN OYUNLARINI ÖĞREN DE GEL HELE :D

5- Nasıl vücüdün yolu bulunuyo ki saçma pff : gümüş kordon denilen bi bağ karnınızda bulunuyo yeniden doğmuşsun gibi düşün bu bizi bedenimizle bir tutan bağ zaten bu sayede kaybolmayız iz bırakmaya gerek yok iz bizi takip ediyo zaten :DD

6- Nerden bilicem lan ben şimdi ayrıldığım anı :
karnınızdan ayrılış gerçekleşin bunu kenara yazın ki en zor kafa kısmını ayırman yoksa kollar ve bacaklar aslında çıkışa doğru kolay adapte oluyo ama beyin size oyun oynuyo çıkışı zorlaştırıyo

7- Bu beyinle ben nasıl oyun oynayabilirim o lazım işte aga :
valla yöntemleri herrrr yerde yazıyo ona bakın bi zahmet heralde forumda bile var.. yapamadım diye yılmayın her gün yarım saat deneyin fazlası size bişey kazandırmıyo 30 dkyi geçmesin işte .d EN ETKİLİSİ KENDİ BEDENİNİ 180 DERECE AÇI İLE YER DEĞİŞMİŞ DÜSÜN YANİ KAFANIN OLDUĞU YERDE AYAKLARININ DİĞER Bİ ŞEKİLDE SÖYLERSEM AYAKLARININ YERİNDE İSE KAFANIN OLDUĞU

8- Ne yapsam olmuyo abi : neden olmuyo aslında biliyo musun çok net cevabı var AMACIN.. bu seyahet işini yapmak istiyosan küçük düşünme aya gidicem de uzaylılarla konuşucam de bilinç altına bi güzel bu fikirleri sokuştur amacın eğer bizim karşıda her erkeğe canım diyen kızı gece görmekse zaten bu iş olmaz diyim ben size :D.... bide KESİNLİKLE stres, heyecan ve korku üçgenini yaşamıcanız gün içinde ve deneyimi denerken unutma korkak insansan deneme bile derim boşa zaman israfı

9- Eee bunun deepweb gibi seviyesi var mı yok mu : var abim tabiki var 3 aşama (her aşamanın üstadlarla tanışmışlığım var) kısacanaz söyliyim dostlarım
    • aha bu 1 : SADECE CİVAR SOKAK,MAHALLE FELAN
    • bu 2 : UÇMAK ARTIK KOLAY, DUVARLARDAN RAHAT GEÇERSİN, ŞEHİR DEĞİŞTİRME İHTİMALİN VAR HATTA YURTDIŞINA GİDERSİN
    • buda 3 : DÜNYA DIŞI GEZEGENLER, DÜNYA VARLIKLARINI AZ DA OLSA YÖNETME (ZOR Bİ DURUM YAPTIĞINI İDDİA EDEN VAR TANIDIK) YANİ DURUM IŞIKLARI AÇMA KAPATMA GİBİ..

NOT: AŞAMA 3 BİRAZ KORKUTUCU GEÇEBİLEN ÜSTAD TAVSİYE ETMİYO DÜNYA DIŞI VARLIKLARLA KARŞILAŞMA İHTİMALİ YÜKSEK (CİN VS...)

10- ARKADAŞLAR BEN YAPMADIM AMA ÜSTADLARLA YÜKSEK Bİ ŞEKİLDE İLETİŞİME GEÇTİĞİM DENEYİM SAHİBİ ABİLERİM VARDI TEL DEĞİŞTİM GİTTİ ÖZELDEN MESAJ ATIP NUMARA İSTEMEYİN ADMİNE İSPİYONLARIM :D HEEE BU ARADA BEN NAPTIM DERSENİZ ÇIKMA AŞAMASINA DEFALARDIR GELDİM AMA UĞRAŞMAYA VAKTİM OLMADI HATTA ÇIKTIĞIMI ANLADIM AMA KORKTUM O ANLIK NE OLDUĞUNU KAVRAYAMADIM BEYAZDI ORTALIK VE ÇOK KORKAR Bİ ŞEKİLDE UYANDIM VE O AN BÜYÜK ŞOKA GİRDİM KÖTÜYDÜ DİYEBİLİRİM

11- ORTALIĞI GENEL OLARAK BEYAZ TONUNA YAKIN GÖRÜRSENİZ VE KENDİNİZİ GÖRÜYOSAN ARTIK SİZDE DENEYİM SAHİBİSİNİZ OHHH BELEŞE DOLAŞ GEZ :dasdAWhasW

12- abi istemeden sanki yaptım : doğrudur kardeşim oluyo o olay kafan sakin ama yorgunsunuzdur uyuya kalırsın yaşarsın gayet normal korkma yani..

13- Bu işte Fakeye Gidersin nasıl mı ? : biri 3. denemesinde yapar biri 3 yıl sonra zaman önemsiz onun 6. hissi kuvvetlidir veya yatkındır bu tür duyu ötesi olaylara açıkçası troll bi durum yapıcak tek şey ona kafanı takmamak düzenli dene yeterki

14- SORU SORUN CEVAP VERMEYE ÇALIŞICAM İNŞALLAH VE BU KADAR ŞEYİ SABIRLA OKUDUYSAN Bİ TEŞEKKÜR ETMEYİ ESİRGEME DERİM :)

UNUTMA SABIR + KORKUSUZLUK + UMUT + AMAÇ KALİTEN + KENDİNE UYGUN TEKNİK = ASTRAL SEYAHET O DA EŞİTTİR BELEŞ YOLCULUK :D :puah

THT // Ozikoydu Copyright(©)​

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.