Deneyimliyim hacker'lık dersi veriyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hackerbeyazkurt

Yeni üye
3 Tem 2013
29
0
HACKER'LAR

Arkadaşlar hacker'lık dersi veriyorum. ücretsiz herşeyi öğretiyorum.
isteyenler bana ulaşsın hemen.

faceden ulasabilirsin.
msn'emden face'mi ekliyebilirsin. tesekkürler

Moderatör tarafında düzenlendi:

white daisies

Katılımcı Üye
21 Haz 2013
557
0
Bu içeriğe şu anda erişilemiyor
İstediğin sayfa şu anda görüntülenemiyor. Sayfaya geçici olarak erişilemiyor, tıkladığın bağlantı artık çalışmıyor olabilir ya da bu sayfayı görüntülemeye iznin olmayabilir.
Bu yazı çıkıyor tıklayınca nasıl ulaşacaz..

white daisies

Katılımcı Üye
21 Haz 2013
557
0
Face ve msne kullanmıyorum ki ben.. Site de bilgiler mevcut.. Buradan öğrenebiliriz....

Nocuous

Katılımcı Üye
14 Nis 2013
799
0
src
henüz hiçbir rütbesi olmayan birine güvenmenizi tavsiye etmiyorum arkadalar ayrıca usta bi hacker olsa ben hacker ım diye ortalıkta dolaşmaz alanın ne web masterlık mı grafikermisin yazılım programcısımı kaç yazılım dili biliyosun python delphi visual basic C C+ ?

PoYRaZ001

Uzman üye
7 Tem 2012
1,260
0
ERZURUM
henüz hiçbir rütbesi olmayan birine güvenmenizi tavsiye etmiyorum arkadalar ayrıca usta bi hacker olsa ben hacker ım diye ortalıkta dolaşmaz alanın ne web masterlık mı grafikermisin yazılım programcısımı kaç yazılım dili biliyosun python delphi visual basic C C+ ?

Hepsini herşeyi biliyor abisi :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.