Depolama Alanı Hakkında

Ayyildizkodlu

Yeni üye
26 Mar 2019
40
0
Azerbaycan
Merhaba ben programlama diline giriş yapıyorum şimdi bi program var apk şeklinde 214 mb telefonda o kadar yer yok ne yapa bilirim bide bu uygulama için güçlü internet olmayı yani interneti iyileştiren bi uygulama varmı

Moderatör tarafında düzenlendi:

Laurange

Kıdemli Üye
22 Ağu 2017
3,137
19
Bakü
Merhabalar, telefon hafızasını arttırmak için SD Kart kullanabilirsiniz. İnternetin hızını ise genel olarak değiştiremezsiniz. Daha iyi internet paketi veya modem kullanabilirsiniz.

Venzy

Katılımcı Üye
15 Eyl 2018
315
1
Artvin
Bir kac dosya silebilirsin veya dosyalar kismindaki daha once sildigin uygulamarin verilerinide silebilirsin internet icin musteri hizmetleri ariyabilirsin.

vιcεηтε

Katılımcı Üye
18 Ocak 2019
536
8
Sevilla
Merhaba ben programlama diline giriş yapıyorum şimdi bi program var apk şeklinde 214 mb telefonda o kadar yer yok ne yapa bilirim bide bu uygulama için güçlü internet olmayı yani interneti iyileştiren bi uygulama varmı

Merhaba,
Kullanmadığınız uygulamaların verilerini ayarlardan temizleyerek büyük bir alan açabilirsiniz. Ayrıca çok fazla videonuz varsa yandex disk, google drive gibi yerlere yedeklemeniz yararlı olacaktır.
İyi forumlar.

Ghost Killer

Özel Üye
13 Ocak 2019
11,239
7,715
Merhabalar, depolama alanı için sd kart kullanabilirsiniz yada gereksiz dosyaları silebilirsiniz. İnternet hızı için ise başka bir modem yada internet paketi kullanın derim.

Corle0ne

Yaşayan Forum Efsanesi
25 Haz 2016
9,593
502
StPetersburg

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.