🚨 Deprem & hırsız Alarmı (Donanımlı) AndoriD 🚨

AhmetKaan46

Uzman üye
15 Şub 2019
1,407
20
30
root@Kaan:~#
[COLOR="blueMerhaba Değerli THT üyeleri[/COLOR][/CENTER][/B]
[B][CENTER][COLOR="red [URL="https://tik.lat/hx67q"] Öncelikle Burdan İndirin[/URL] [/COLOR]​

[COLOR="green [URL="https://tik.lat/EJJe3"] Tıkla 60/0[/URL][/COLOR]​

RxY0ne.png

[COLOR="purple​

UquRQuieT

Üye
17 Mar 2018
73
0
Bu uygulamayı Tolga Özuygur yazdı ve Youtube kanalında videosunu dün paylaştı neden kaynak belirtmedin. Konuya video linkinide koyarsın daha anlaşılır olur hem.

Son düzenleme:

AhmetKaan46

Uzman üye
15 Şub 2019
1,407
20
30
root@Kaan:~#
Bu uygulamayı Tolga Özuygur yazdı ve Youtube kanalında videosunu dün paylaştı neden kaynak belirtmedin. Konuya video linkinide koyarsın daha anlaşılır olur hem.

Biliyorum onun öldüğünü ben APK modladim aynısı gibi paylaşmadim pars hocamız da paylaştı aynı konuyu

Uygulama da şöyle bir eksiklik var (ki çok doğal) kamera izlerken tabletin geri tuşuna basarsak program çalışmıyor.Ama mail yoluyla yapılırsa nasıl olur bilmiyorum.

Ekran Kilitleme Uygulamaları veya Geri Tuşunu Kilitlerseniz veya da uygulama sabutlerseniz Artık çözüm size kalmış uygulamadan çıkılamaz yapabilirsiniz Mail yöntemi ise şu işe yarıyor sensör çalıştıktan sonra alarm Çalarken o anda maile Sizin Yazdığınız bir Mesaj geliyor Mesaj içeriği Merhaba evinizde sensör Su an çalışıyor Bir hareket Hissettik siz değilseniz Lütfen kontrol ediniz gibi kullanabilirsiniz

Son düzenleme:

ALAKURT29

Yeni üye
5 Eki 2019
17
0
Uygulama da şöyle bir eksiklik var (ki çok doğal) kamera izlerken tabletin geri tuşuna basarsak program çalışmıyor.Ama mail yoluyla yapılırsa nasıl olur bilmiyorum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.