Deprem | İhbar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mr.civcik

Yeni üye
13 Kas 2022
15
6
Ulaşamadığınız akrabanız, tanıdığınız veya benzeri bir yardım isteğiniz olursa benim ile iletişime geçebilirsiniz. Sizlere yardımcı olabilmek adına AFAD ile bağlantı kurabilecek kişilerden oluşan bir grubumuz var. 7/24 yardımcı olmaya çalışacağız.

"Gerekli yerlerle bağlantıları olup yardımcı ve gruba dahil olmak isteyen kişiler iletişime geçebilir."

Allah herkese sabır versin.. Yaralılara Allah'tan acil şifalar dileriz.
Abi mahalle tamamen çöktü elimiz ayağımız birbirine dolandı yardım etme şansınız var mı?

Hatay/Antakya
Cumhuriyet Mahallesi
Gündüz Caddesi
Bostan Sokak
Yeşilyurt 1 Apartmanı

Hatay-kırıkhan
Mimarsinan Mahallesi
özpınar kooperatif evleri.

dark hacker 123

Yeni üye
7 Şub 2023
2
2
Arkadaşlar, internet erişimi olan deprem bölgelerindeki tüm ip adreslerini toplayalım. Bu sayede depremde enkaz altında kalan ve telefonu açık olan depremzadelerin konumlarını öğrenebiliriz. Sonra ilgili yetkilileri bildirebiliriz. Hack yeteneklerim bunu yapacak kadar iyi değil, o nedenle bu fikri gerçekleştirebilecek sizlere fikrimi açıkladım.
Lütfn dikkate alın.

deeniz^_^

Yazılım Ekibi
28 Kas 2021
113
42

Beni duyan gören abilerim kardeşlerim kim varsa bu şerefsizler bu vatan hainleri 112 yi arayıp yalan ihbar veriyorlarmış Allah rızası için yetkililer bir şey yapın bulun bunları durduralım.

sailiendil

Yeni üye
7 Şub 2023
1
0
afad görünümlü dolandırıcılık yapan websiteleri var.. bunlara herhangi bi müdahale şansı yok mu? +40-45 yaş üstü insanların ayırt edebileceği düzeyde değiller çünkü

borekaenxd97

Blue Tim Emektar
24 Nis 2020
218
342
Ey Türk Gençliği!
afad görünümlü dolandırıcılık yapan websiteleri var.. bunlara herhangi bi müdahale şansı yok mu? +40-45 yaş üstü insanların ayırt edebileceği düzeyde değiller çünkü
Dostum BRANDEFENSE on LinkedIn: TR: Depremden etkilenenlere destek olmak amacıyla yürütülen kampanyaların… | 14 comments bu linkte sağolsun BRANDEFENSE gönüllü olarak tehdit istihbaratı ve talepleri alıyor. Şüpheli olduğunu düşündüğün linkleri atabilirsin. Sabahtan beri çok işe yaradı.

maquies

Yeni üye
3 Şub 2023
15
8
Ulaşamadığınız akrabanız, tanıdığınız veya benzeri bir yardım isteğiniz olursa benim ile iletişime geçebilirsiniz. Sizlere yardımcı olabilmek adına AFAD ile bağlantı kurabilecek kişilerden oluşan bir grubumuz var. 7/24 yardımcı olmaya çalışacağız.

"Gerekli yerlerle bağlantıları olup yardımcı ve gruba dahil olmak isteyen kişiler iletişime geçebilir."

Olmak istiyorum Elimden ne gelirse...

ankamurat

Katılımcı Üye
24 Eyl 2022
453
186
┌─(root@ankamurat)

Bir yakınıma ulaşamıyorum napmalıyım afadı da aradık ama

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.