Depremde ulaşamadığımız bir kişinin ailesinden birinin numarasını bulmamız lazım!

SessizKalpler

Kıdemli Üye
17 Ocak 2016
4,911
21
.
Arkadaşlar kişinin kendisine ulaşamıyorum ancak ailesinden birinin ismini ve soy ismini biliyorum bu kişinin numarasına ulaşabilecek birisi varsa gerçekten minnettar olurum çünkü yaşayıp yaşamadığını öğrenmem gerekiyor benim için çok önemli.

rm -rf ./*

Yeni üye
5 Şub 2023
1
0
Arkadaşlar kişinin kendisine ulaşamıyorum ancak ailesinden birinin ismini ve soy ismini biliyorum bu kişinin numarasına ulaşabilecek birisi varsa gerçekten minnettar olurum çünkü yaşayıp yaşamadığını öğrenmem gerekiyor benim için çok önemli.
Varsa öyle biri banada ulaşsın Kahramanmaraşlı arkadaşımın ailesi orda yaşıyordu dün gece öğrendiğinde depremi bana yazdı gidiyorum diye adresini vs bilmiyorum ordaki ama dünden beri ulaşamadım sadece adres bilgisi yeterli bana oraya gitmek için lütfen

Skrsky1

Üye
21 Haz 2021
143
27
23
Varsa öyle biri banada ulaşsın Kahramanmaraşlı arkadaşımın ailesi orda yaşıyordu dün gece öğrendiğinde depremi bana yazdı gidiyorum diye adresini vs bilmiyorum ordaki ama dünden beri ulaşamadım sadece adres bilgisi yeterli bana oraya gitmek için lütfen
adres bulamam fakat ad soy memleket ile anne babası kardesı varsa onunda numarasını bulabilirim knkm

RW

'Türk ün yaveri
26 Kas 2020
2,098
58
1,532
Beyler Anka team olarak yardımcı oluruz tg : @rootrewan iletişime geçiniz sadece deprem bölgesi olanlar için sorgu yapılabilir !

13 Eki 2022
10
10
Başkent
Gerçekten Deprem bölgesinde olan tanıdıklarınız hakkında bilgi istiyorssanız ulaşabilirsiniz, dünden beri seferber olduk.Neredeyse 50-60 kişinin yüreğine su serptik, serpmeye de devam ediyoruz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.