depremde yarılan yol arabayı yuttu

EftelyA

Yaşayan Forum Efsanesi
22 Kas 2007
9,098
59
EsEs
Japonya'nın Ojiya kentinde 23 Ekim 2004 tarihinde meydana gelen ve 10 kişinin hayatını kaybettiği 6.8 büyüklüğündeki depremde karayolu takip kamerası tarafından kaydedilen gözler önüne seriyor.

Deprem sırasında, araçların geçtiği karayolu kağıt gibi yırtılıyor ve bu sırada hızla gelen bir otomobil çukura düşüyor.Kazada, araçta bulunan 1 kişi hayatını kaybederken, arkadan gelen kamyonet son anda duruyor.


 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.