Ders Almak istiyorum Ücretli Ders Verne Kişi Veya Siteler Varmı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

V4T4N

Yeni üye
10 Ağu 2012
24
0
ÜCRETLİ Ders Almak İstiyorum [ Yardımcı Olacak Kişi Veya Ücretli Site Bilen İçeri ]

Elbette Vardır Bunlara Ornek Verirmsnz Ogrenmek İstediklerim

-Web Hack
-Botnet Kullanımı.
-Counter Strike Serverlere Ping yollama.
- Bilgisayara Sızma ( ip Bildigim)
-TeamSpeak 3 Server Cokertme vb.

İstediklerim Cok Abartılı birşey Degil
Ucret Karsılgında Ders Almak İstiyorum
Ders Vericek Kişiler Lütfen Ozelden Msj Atarak MSN Bildirsin
Veya BildiginiZ firma Varsa Konu Altına Yorum Atınız.
Konusmalarımız Teamspeak - Skype Tarafından Olacaktir
Ödeme : Kontur - PTT - Banka - HAVALE ile olacaktır .

Lütfen Ben İsteyene Kadar konu Kilitlenmesin

Son düzenleme:

V4T4N

Yeni üye
10 Ağu 2012
24
0
guncel

guncel Lütfen Yardım

guncel yardım edecek yokmu ?

//guncel

guncel

Flood yapmak forum kuralları gereğince yasaktır. //ZeRooCooL

Moderatör tarafında düzenlendi:

Guardian1228

Katılımcı Üye
7 Ocak 2012
347
0
PC CİTY
sana tavsiyem bunları öğrenmek için para harcıcana
web hack yerine web tasarım (html/css/javascript/php...)derlerrine para harca
bot net yerine (c/c++/C#/vb....)

kreiNtiNho

Katılımcı Üye
2 Ağu 2012
335
0
Edremit/Bal.
THT ' den Başka Sitelere girmezsen nasıl öğrenebilirsin :)

Kardeşim Ar-Ge Tim ve Web Server Güvenliğinde Ara Sıra Paylaşıyorlar Öyle bayaabi konular sen sık sık hafta içi 5 gün 14 15 saat ben öyle yapıyorum bazen sabahladığımda oluyor görüyorum. Ama sana tavsiyem kendin öğren bu yolu sonra kafanı vurursun duvara niye ben bedava değilde enayi gibi parayla öğrendim diye adam sana kıs kıs güler :) Web&Server'de falan onlar var gir bak

akkecan454

Üye
23 Eki 2008
51
0
bu siteye senelerdir giriyorum bir kac faydalı link gördüm başka da bir yardım göremedim.. ben de bu hack işlerine meraklı bir insanım.. herşeyi göze aldım fakat elde var 0 bu beni üzüyor..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.