Deserteagle777 destek

force1

Üye
1 Nis 2016
146
0
ELAZIĞ
TurkHackTeam artık bitmiştir Tüm onurlu arkadaşlar Tüm yiğitler Banlanmıştır.

Tüm başa gelen ***lerin burdan amk.

Saygılarımla.

Force1.
gXzLQO.jpg

30 Tem 2016
147
0
Doğru Biz Burada İnsanları Zorla Tutmuyoruz Zorla Ellerinden Tutup Kafasına Silah Dayatıp Gir Şu Platforma Üye Olda Demiyoruz Bizler Gidene Kal Kalanada Git Demeyiz Gider veya Gitmezsiniz Bu Tamamen Kendi Kişisel Seçiminizdir

Post kasmak istemiyorum,2 (Bu mesajdan sonra 1 olacak) mesaj sonra seninle özelden uzuuunca (Banlanana kadar) konuşuruz. Sen banlarsın diye bir şey demedim. Burada çok kişi mesajlarımızı okuyor.

furxan12

Uzman üye
6 Haz 2016
1,173
0
Ütopya
Söyledim onlarda aynı dediklerimi sana dediler ama fena dediler.

Madem herşeyi biliyorsun forum kuralı olarak bir konu içeriğinde veya post ta yazı boyutunuz max5 olmamalı ayrıca Büyük harf olarakta.

Yazı Hakkında Şimdiye Kadar Uyarı Almadım ve Kimsede Bişey Söylemiyor ? Her Şeyi Bildiğimide İfade Etmiyorum Çocuksu Düşünceleriniz Kendinize Saklayın Sizinle Tartışmak İstemiyorum

Kucukareteci1

Yeni üye
30 Tem 2016
23
0
Şimdiye Kadar Uyarı Almadım Yazı Hakkında ve Kimsede Bişey Söylemiyor ? Her Şeyi Bildiğimide İfade Etmiyorum Çocuksu Düşünceleriniz Kendinize Saklayın Sizinle Tartışmak İstemiyorum

Tartışmak için aile büyüklerinden izin alman gerekir.
Benimle münakaşaya giremezsiniz zaten.
Black-Leonx' a mesaj attım siz atladınız ortaya acaba size batan birşeymi oldu.

hacker by anonim

Uzman üye
28 Şub 2016
1,558
2
anonim.php
Hak hukuk derdinde olduklarını söylediğin halde şeref yoksunu demen saçma olmuş.

Saçmalık bir yana... Bir yöneticinin böyle çirkin ifadeler kullanması da daha bir saçma ve yanlış olmuş.
Yakıştıramadım sizlere.

Yönetici Veya Başka Birisi Bu İfadeyi Kullnınca Çirkin
Fakat Onlar Ailemize Sövünce Sıkıntı Yok Öylemi ...

Kucukareteci1

Yeni üye
30 Tem 2016
23
0

Carlos Bey

Katılımcı Üye
27 Haz 2016
436
0
79
Meyhane'den
Sınırsız Ban Attıklarına Sevindim Sana.
Burada Çok Yararlı Paylaşımlar. Vede
Kral Gibi Abilerim Var Burada.
Kimse Durduk Yere Banlanmaz.
Yapılan Uyarıları Ve Kurallarını Okumassanız.
Başınıza Gelicek Şeyler'e Katlanıcaksın.
Küfürü'de Sana Yakıştıramadım.
Burda Moderatörler Yetkililer Bizim İçin Konular Bulup Paylaşıyorlar.
Nankör'lük Yapma.

xtanblue

Katılımcı Üye
23 Haz 2015
801
0
NEREYE
şuana kadar bu konuda 35 post olmuş bunla birlikte 36 benim bunu yazmam kimsenin fikrini değiştirmeyecek biliyorum amagörüşlerimi ifade etmek istiyorum hatta bunu bir sorumluluk olarak görüyorum
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
çoğu arkadaş kişiler değil tht önemlidir demiş Evet doğru merhum başbakan necmeddin erbakan'ında söylediği gibi
"kimse bu davaya şeref katamaz ancak bu davayla şereflenebilir"
fakat başka bir sözde de "bir davayı dava yapan dava mensuplarıdır denmiş"
bu sözler üzerine düşünecek olursak

-bu dava artık yörüngesinden çıkmışdır amacı sapmıştır eskiden asla reklam sevmeyen THT reklamdan geçilmez oldu bu davayı dava yapanların hepsi zorla gönderildi örnek vermek gerekirse spark216 ve 2nokta'nın önce yetkileri alındı sonra forumdan uzaklaştırıldı thtde 6 aydan fazla geömişi olan herkes bu isimleri duymuştur ama artık eski tht'den geriye kalan hiçbir şey yok ne eski kişiler nede eski misyon ben daha ne diyim... ALLAH SONUMUZU HAYIR ETSİN...

(BUNU YAZARKEN BAN YEMEYİ GÖZE ALDIM HAK VE DÜŞÜNCE ÖZGÜRLÜĞÜMÜN KISITLANMASINA İZİN VEREMEM

HAKSIZLIK KARŞISINDA SUSAN DİLSİZ ŞEYTANDIR
HZ. MUHAMMED
)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.