Desktop ıma lınux veya hackıntosh yükleme hatası

drtimur

Üye
9 Ocak 2013
66
0
Berlin
eskiden main bord olarak msi, sokel 1155,cpu i7 2600,8GB ram,grafik karti olarak nvidia geforce 550gtx ti bilgisayarimin hardware özelikleri bu idi ubuntu yada hackintos os x mavericks dahi yüklerken simdi hackintosh veya ubuntu 14, yüklüyemiyorum pc im yeni hardware özelikleri asus main bord b75 m-plus,cpu i7 3600k,32GB ram grafik karti nvidia geforce 750gtx ti aldigim hata sudur.
foto1reaguipyqd0547fro3i.jpg

drtimur

Üye
9 Ocak 2013
66
0
Berlin
arkadaslar ne yapmaliyim bios ayarlarinda degisiklik yapmam lazim biliyorum fakat ne türde degisikler yapmam gerek main bord üretim tarihi 3 mayis 2014 asus b75 m-plus bu konuda uzman arkadaslarin yardimi bekliyorum,saygilar

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.