Destelenmeyen Bölgeden Ödeme Yapma?

AOSTR

Uzman üye
30 Tem 2016
1,325
3
Wroclaw
Merhaba bir Rus sitesinden alışveriş yapacağım. Fakat kredi kartı bilgilerimi girdiğimde hata verdi. Müşteri hizmetleri ile konuştum bulunduğunuz bölgeden ödemeyi desteklemiyoruz dedi. VPN ile Rusya'ya bağlandım fakat yine aynı hatayı aldım. Tamamen nasıl Rusya'daymışım gibi ödeme yapacağım? (Kart Yandex Cüzdan'a bağlı.)

CinarFlix

Yeni üye
10 May 2020
8
0
Merhaba bir Rus sitesinden alışveriş yapacağım. Fakat kredi kartı bilgilerimi girdiğimde hata verdi. Müşteri hizmetleri ile konuştum bulunduğunuz bölgeden ödemeyi desteklemiyoruz dedi. VPN ile Rusya'ya bağlandım fakat yine aynı hatayı aldım. Tamamen nasıl Rusya'daymışım gibi ödeme yapacağım? (Kart Yandex Cüzdan'a bağlı.)

Sanırım Kartın bir türk bankasına ait olduğu için country olarak gözükecektir karşı sistemde sistem bunu fake card olarak algılayabilir. Bunun bir çözümü olduğunu zannetmiyorum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.