Detaylı Hacking Kurs/Kaynak Önerebilir Misiniz?

kiss4u

Üye
9 Şub 2019
240
10
Herkese merhaba, hacking için kaynak arıyorum. Ben genellikle sesli ve görsel şekilde daha rahat anlayabiliyorum. Belki sizin bildiğiniz benim bilmediğim kaynaklar vardır. Kullanıp faydasını gördüğünüz kitapları, kursları vs. paylaşırsanız sevinirim. Ben de biraz araştırma yaptım fakat henüz yaptığı şeyin mantığını, nedenini düzgünce açıklayanı göremedim maalesef. Üstünkörü veya ezber şekilde öğrenmek istemiyorum. Bir de forumda reklamı olan bir kitap vardı. Onu alanlar da fikirlerini paylaşırsa sevinirim. Umarım kendimi açıklayabilmişimdir.

Ghost Killer

Özel Üye
13 Ocak 2019
11,239
7,707
Merhaba,

İlk olarak size forumumuzu tavsiye ederim. Siber güvenlik alanı olsun web hacking güvenlik olsun binlerce konu var istediğiniz gibi araştırabilir ve kendinize gelişim sağlayabilirsiniz. İkinci olarak BTK Akademiyi tavsiye ederim. İlk olarak kayıt olmanız gerekmekte. Ardından içerisinden siber güvenlik ve yazılıma dair pek çok video mevcut. Ayrıca başarıyla bitirdiğiniz kurslardan sertifika kazanma şansınız da var. Son olarak udemy tavsiye ederim. Genelde eğitimler ücretli fakat ücretsiz eğitimler de var tabii ki.

İyi Forumlar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.