(DEV ÇEKİLİŞ) Instagram Bot User Acma v3 && Youtube İzlenme Botu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aefrgn

Üye
10 Ara 2017
153
0
Ötüken
Merhaba arkadaşlar, biliyorsunuz forumda instagram bot user acma v2.5 ' i paylaşmıştım ve baya ilgi duymuştu.Çoğu kişi rar pass alamadı sebebine gelicek olursak programın kaynak kodlarının bir kaç kişinin eline geçmiş olmasıydı.Açıklamayı da yapmıştım.
Şimdi V3'Ü Çekiliş ile 5 arkadaşa vermeyi düşünüyorum.
5 başka arkadaşa da Youtube izlenme botunu vermeyi düşünüyorum.​
Çekilişe katılmak için teşekkür edip katılıyorum yazmanız yeterlidir! servet06 hocamdan gerekli izinler alınmıştır​
Çekiliş başlangıç tarihi : 04.06.2018
Çekiliş bitiş tarihi : 10.06.2018
Çekiliş sonlanmıştır kazananlar
Instagram user acma v3 - Asıl Talihliler:
Kod:
CyberPrt,'BLACK',Hari02,DarkVenom,Socialmm
yedek talihliler:
Kod:
wh33yz , xTOKATCIx	, Kamaraa99
Youtube izlenme botu - Asıl Talihliler:
Kod:
genclife,alibernas,MuhammedC,muyildi, tahaaysan
Yedek Talihliler:
Kod:
CambazZz03, reia, DarkMisyon
Kazanan arkadaşları tebrik ediyorum yazmanızı beklıyorum
Programdan görüntüler

Programı kullanırken herhangi bir çaba göstermenize gerek yoktur.Butonlar siz korkutmasın kendisi işlemleri yapacaktır
servet06 hocama teşekkürler

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.