🔥 [DEV] Fake Mail Atma Yöntemi ◆ CassPort

CassPort

Uzman üye
31 Ara 2015
1,590
39
root@cass:~#
Merhaba arkadaşlar bu konumda sizlere spama düşmeden nasıl fake mail atılır onu gösterdim

vUXExN.png

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=2J8-VgCRiS8[/ame]

vUXExN.png

NOT: Fake script ile bu yöntemden mail atma videosu eklenecektir.

Son düzenleme:

1Risk

Yeni üye
22 Mar 2019
46
0
tek tek attıktan sonra zaten mailler spama dusmuyorkı işki toplu atıp spama dusmemek.

jumex

Üye
6 Mar 2019
74
0
harddisk
Fake scriptli mailler normal yoldan düşüyor.

Denediniz mi ?

şimdi denedim ve gayet sağlıklı bir biçimde çalışıyor. fakat fake mail atarken başlığa instagram ile ilgi şeyler yazarsanız bırakın spamı, göndermiyor bile (çoğu mailde böyle). ve ilk attığım yorumda denememiştim, çalışıp çalışmadığını sorgulamıştım. bu arada çoklu mail denemedim.

teguardian

Katılımcı Üye
15 Mar 2019
579
0
Merhaba aslında denendi mi bilmiyorum ancak bu işlere çözüm olabilecek bir yöntem olabilir diye düşünüyorum.

Yöntem şöyle şimdi bildiğiniz üzere domainlerin yönlendirme seçenekleri mevcut,İlk domaine düzgün güvenli bir script kurduktan sonra bu domaini direk hedef siteye yöneltip hedef şaşırtma gibi bir şey yapabilirsiniz.Denemedim ama denemek gerek. Çalışmazsa şöyle bir şey de yapılabilinir ilk başta aynı şeyleri yapıp yönlendirmeyi direk domaine girmeden değil de web sitesinin kendi üstünden yönlendirme yapılabilinir yani bir buton aracılığıyla direk o siteye yönlendirebilir.Tabii ki sitenin de güvenlik durumundan iyi olması iyi bir artı olacaktır.Birisi denerse geri dönüş sağlarsa sevinirim :)

CassPort

Uzman üye
31 Ara 2015
1,590
39
root@cass:~#
Link Kısaltmayı Denedinizmi ??

Merhaba aslında denendi mi bilmiyorum ancak bu işlere çözüm olabilecek bir yöntem olabilir diye düşünüyorum.

Yöntem şöyle şimdi bildiğiniz üzere domainlerin yönlendirme seçenekleri mevcut,İlk domaine düzgün güvenli bir script kurduktan sonra bu domaini direk hedef siteye yöneltip hedef şaşırtma gibi bir şey yapabilirsiniz.Denemedim ama denemek gerek. Çalışmazsa şöyle bir şey de yapılabilinir ilk başta aynı şeyleri yapıp yönlendirmeyi direk domaine girmeden değil de web sitesinin kendi üstünden yönlendirme yapılabilinir yani bir buton aracılığıyla direk o siteye yönlendirebilir.Tabii ki sitenin de güvenlik durumundan iyi olması iyi bir artı olacaktır.Birisi denerse geri dönüş sağlarsa sevinirim :)

Bununla ilgili video çekeceğim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.