[DEV] Fake Script İçin Ücretsiz CPanelli Hosting / SINIRSIZ RESİMLİ ANLATIM / Stajyer Asistan Kulübü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

S0N4K

Uzman üye
24 Haz 2016
1,267
180
root
Hepinize selamlar . Aramızda çok sosyal mühendis var ve genel olarak bu kişileri ilgilendirecek bir konuyla karşınızdayım . Bu konumuzda fake scriptlerinizi kurabileceğiniz CPanelli , SINIRSIZ ve ÜCRETSİZ hostingi tanıtacağım . Hemen geçelim .

Tıkla , git ! <-- Bu yazıya tıklayarak siteye gidiyoruz .

EyJdNz.png

"Sign Up Now" butonuna tıklıyoruz ve bilgileri dolduruyoruz.

a1EQR2.png

Maili doğru girin , onaylama yapacağız. Gelen mailden onaylama yapıyoruz.

WGYvPQ.png

Onayladıktan sonra böyle bir sayfaya atıyor , "CREATE ACCOUNT"
butonuna tıklıyoruz ve sitemizi oluşturuyoruz.

By2QnQ.png

Veee sitemiz hazır . View tuşuna tıklayarak panele ,
ftp ve şifrenize ulaşabilirsiniz . ŞİFRE KARMAŞIK bir şifre veriliyor onu değiştirin kafanıza göre .

RO3ZzZ.png

Moderatör tarafında düzenlendi:

cagtay13

Yeni üye
3 Ağu 2012
43
0
İstanbul
Eline sağlık usta böyle bişey arıyordum diğer sitelerde anlayıp fake olduğunu hemen siteyi siliyor bunda aynı sorunu yaşamayız dimi
Edit:Fake scripti attım bi süre sonra silindi.Anlayıp suspended diyor

Son düzenleme:

LykiaCrawl Arda

Katılımcı Üye
16 Ocak 2016
292
0
ns1.epizy.com
ns2.epizy.com
-
ns1.byet.org
ns2.byet.org

hangisi anlamadım cpanelde farklı şeyde farklı site hatası veriyo kurdum scriptti bakarmısın bi hocam edit ns1.epizy.com olanmış

Son düzenleme:

khpsn41

Katılımcı Üye
29 Tem 2017
305
0
29
MaRiNa
baskan eyvallah teşekkürü hakediyorsun ama yazdıgın cumle kırıcı gelebilir saygılar

denedim gayet basit ve kullanışlı teşekkürüde hakettiğin için verdim yazdıgın cumleden dolayı değil :)

Son düzenleme:

Euqh

Uzman üye
29 Tem 2017
1,357
2
Android
Yazdığın cümle mantiksiz haram olsun felan gereksiz olmuş slin bence elinize sağlık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.