Dev Hack Arşivi [Şiddetle Tavsiye Edilir]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gandauf

Yeni üye
30 Ağu 2009
2
0
tesekkuler dostum yanlız bı sey sorayım sana ikariamda bir hesabı nasıl batlatırım kolay yoldan

hasanygz

Yeni üye
3 Ara 2010
6
0
/www.zevksesli.com/ bu site bizim siteye saldırı yaptı lütfen bu siteye saldırı yapacak yokmu yardım edin sitelerine giittim neden böyle yaptınız diye küfür ettiler bende sizden yardım istiyorum ne olur çökertin bu siteyi:(

hasanygz

Yeni üye
3 Ara 2010
6
0
/www.zevksesli.com/ bu site bizim siteye saldırı yaptı lütfen bu siteye saldırı yapacak yokmu yardım edin sitelerine giittim neden böyle yaptınız diye küfür ettiler bende sizden yardım istiyorum ne olur çökertin bu siteyi:(

antiman98

Yeni üye
8 Ocak 2011
35
0
Kolay Gelsin Kardeşim Öncelikle Eline Sağlık Yanlız Birşey Sorucam Mesela Pkklı Sitelerin Bana Gelenlerin Yani Veya Başka Sitelerin Admini Olamıyorum İlk Baştaki CoD ları Uyguluyorum Olmuyor Bi Yardımcı olursan Sevinirim.[/COLOR]

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.