Dev Hosting Çekilişi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ωσитαѕ

Kıdemli Üye
1 Eki 2017
3,874
483
6
vPPgN6.gif

Merhaba TurkHackTeam

Ben WONTAS

Bu Konumda Sizlere 1 Yıllık Hosting Vereceğim İlk Yazan 35 Kişiye Özelden Yazılacak.

ns1.thtwontas.com
ns2.thtwontas.com
Yönlendirdik Sonra Alan Adınızı ÖM'den Yazın.

k6XVl9.png

Özellikleri :
LİMİTSİZ SSD Disk Alanı
LİMİTSİZ Aylık Trafik
LİMİTSİZ E-posta Hesabı
LİMİTSİZ MySQL Veritabanı
LİMİTSİZ Sub Domain

k6XVl9.png

Çekiliş Şartları:

*Katılıyorum Yazmak
+18 siteler Yasaktır ! Sunucudan Direk Atılacaktır.
Gerekli izinler " léonαrdo " Komutanlarım dan alınmıştır

Son düzenleme:

yusuf68700

Katılımcı Üye
24 Ağu 2017
531
0
SECORTY ALEM
Vay be Hostinge para vermeye vermeye Değerini unutmuşum
İlk hostingime 12 tl sonra bide resseller almıştım 25 tl ye Toplamda 37 tl gitti hala içim yanıyor Şuan
2 Sunucum var

ωσитαѕ

Kıdemli Üye
1 Eki 2017
3,874
483
6
Ns ayarladıktan sonra alan adlarınızı, panelde olmasını istediğiniz şifre ve kullanıcı adlarınızı yazın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.