Dev "I DOSER" Arşivi //'MTG

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

FeriTR

Katılımcı Üye
3 Nis 2016
454
2
5dklık doz dinliyoruz sıfırlamak için 20dklık reset dinliyoruz reseti dinlemesek 1saat 2saat sonra yeni bir doza geçsek? Kafam patlicak valla

'MTG

Uzman üye
23 Haz 2015
1,460
7
System32

sfemnksbk3

Üye
7 May 2013
98
6
Böyle şeylere inancim var yani bilim bu ama bu etkili değil bence denedim test ettim ve sonuç göremedim sanirim bu psikolojik olarak etkisini gösteriyor.
Örnek vermem gerekirse hayal görme frekansini dinledigimde dinledigim için değil hayal görmeme sebeb olduguna inandigim için görürürm anliyan anladı :D
Bende işe yaramadi yinede ellerine sağlık.

Hll qnq

Uzman üye
17 May 2016
1,399
1
İyi hoşda vakit kaybı bence.
30dk 40dk gözün kapalı olcak, uykun gelmicek mi?
Yatarken dinleden ne fayfadı olcak ertesi günemi .dd

XCrypton

Katılımcı Üye
30 Eyl 2017
947
0
İzmir
Sezer turşucucudada vardı sanırm yanlış bilmiyorsam
Bu arada güzel bi ortam sağlayabilmeniz için akşam vakti ışık kapalıyken yüksek sesli kulaklık takarak yatakta uzanarak gözünüzü kayaıp kendinizi şarkıyı vermenize tavsiye ederım ben öyle kullanıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.