Dev İndex Paketi

ZIREAX

Yeni üye
10 Ağu 2019
19
0
:cool
Merhabalar,
Bugün artık Forumlarda "Acil İndex" problemlerini ve konularını bitirmek için
Sizlere Hazırladığım Bu Dosyayı Paylaşıyorum. Hazır İndex'ler ve THT Logoları Forumdan Toplanmıştır.
Elimden geldiği kadar konuyu renkli tutmaya çalıştım.
Not : Belirli Aralıklarla Dosya Güncellenecektir, bu yüzden buraya versiyonu yazıyorum.

[ Versiyon 1.0 ]

zGMAW7.png
zGMAW7.png

¸„.-•~¹°”ˆ˜¨ 𝑫𝒐𝒔𝒚𝒂 𝒊𝒄𝒆𝒓𝒊𝒈𝒊 ¨˜ˆ”°¹~•-.„¸

Forumdan Toplamış Olduğum Hazır İndexler [ 41 Adet ]

Kendi Yapmış Olduğum Müzikli İndexler [ 4 Adet ]

.wss Dosya Uzantılı Web Page Maker Düzenleme Dosyaları

Kendi Yapmış olduğunuz İndex'e Nasıl Müzik Ekliyebileceğinizi Ayrıntılı Bir Şekilde Anlatım [ Kodları ile Beraber ]

Kendi Yapmış Olduğunuz İndex'e "Sağ Tık" ve "CTRL + U" Nasıl Engelliyebileceğinizi Ayrıntılı Bir Şekilde Anlatım [ Reklamsız Kodları ile Beraber ]

0'dan İndex Hazırlarken Kullanabileceğiniz 15 Adet Resim Dosyası [".png", ".jpg"]

0'dan İndex Hazırlarken Kullanabileceğiniz 15 Adet Gif Dosyası [ ".gif" ]

0'dan İndex Hazırlarken Kullanabileceğiniz 6 Adet Müzik Dosyası [ ".mp3" ]

0'dan İndex Hazırlarken Kullanabileceğiniz 6 Adet Birbirinden Farkı THT Logosu

zGMAW7.png

╰☆☆ 𝑫𝒐𝒔𝒚𝒂 𝑩𝒐𝒚𝒖𝒕𝒖 ☆☆╮

Sıkıştırılmamış Dosya Boyutu [ 93.0MB ]

Son olarak Benim Yapmış olduğum indexleri olumlu ve kötü yanları ile yorumlarda değerlendirmenizi istiyorum.
Ne Gibi Değişiklikler yaparsam daha iyi olur veya böyle güzel mi ?

zGMAW7.png

׺°”˜`”°º× 𝓓𝓸𝓼𝔂𝓪 𝓘𝓷𝓭𝓲𝓻𝓶𝓮 𝓛𝓲𝓷𝓴𝓵𝓮𝓻𝓲 ׺°”˜`”°º×
( .rar ve .zip şifresi : www.turkhackteam.org )

zGMAW7.png

░▒▓█ 🄳🄾🅂🅈🄰🅈🄸 .🅁🄰🅁 🄾🄻🄰🅁🄰🄺 🄸🄽🄳🄸🅁🄼🄴🄺 🄸🄲🄸🄽 █▓▒░

╰☆☆ Dosya.tc -- İndir

•]••´º´•» ᴀʟᴛᴇʀɴᴀᴛɪғ ɪɴᴅɪʀᴍᴇ ʟɪɴᴋʟᴇʀɪ «•´º´••[•

╰☆☆ Google Drive -- İndir

╰☆☆ MediaFire -- İndir

zGMAW7.png

░▒▓█ 🄳🄾🅂🅈🄰🅈🄸 .🅉🄸🄿 🄾🄻🄰🅁🄰🄺 🄸🄽🄳🄸🅁🄼🄴🄺 🄸🄲🄸🄽 █▓▒░

╰☆☆ Dosya.tc -- İndir

•]••´º´•» ᴀʟᴛᴇʀɴᴀᴛɪғ ɪɴᴅɪʀᴍᴇ ʟɪɴᴋʟᴇʀɪ «•´º´••[•

╰☆☆ Google Drive -- İndir

zGMAW7.png

░▒▓█ 🅅🄸🅁🅄🅂🅃🄾🅃🄰🄻 🅂🄾🄽🅄🄲🄻🄰🅁🄸 █▓▒░

╰☆☆ ".rar" Dosyası için VirusTotal Sonuçlarını Görmek İçin Tıkla

╰☆☆ ".zip" Dosyası için VirusTotal Sonuçlarını Görmek İçin Tıkla

Rapture

Kıdemli Üye
16 Eyl 2018
3,578
1,405
Black Sheep
Dosya içeriği çok güzel gözüküyor ayrıca konu düzeni de muhteşem başarılarınızın devamını dilerim.

Brokropro110

Katılımcı Üye
11 Ağu 2018
408
2
Çeşke zipe şifre eklemeseymişsin çünkü farklı bir işletim sistemi kullandığım için çıkartırken sıkıntı yaşıyorum gene de bir internet sitesinden yararlanıyorum benim gibi sıkıntı yaşayanlar olursa

https://extract.me/tr/ kullansınlar... başka zip çıkartan yazılımlar bulmak yerine bu daha az uğraştırdı beni...

ZIREAX

Yeni üye
10 Ağu 2019
19
0
Çeşke zipe şifre eklemeseymişsin çünkü farklı bir işletim sistemi kullandığım için çıkartırken sıkıntı yaşıyorum gene de bir internet sitesinden yararlanıyorum benim gibi sıkıntı yaşayanlar olursa

https://extract.me/tr/ kullansınlar... başka zip çıkartan yazılımlar bulmak yerine bu daha az uğraştırdı beni...

Problem için üzgünüm. Yeni ekleyeceğim versiyonda .zip dosyası için şifreyi kaldıracağım.​

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.