DEV konu AGARİO HACK

duman05

Adanmış Üye
9 Eyl 2012
6,326
2
arkadaşlar yardım edin bu programı yükledim regedit devre dışı görev yöneticisi devre dışı kaldı yardım edin Allah için !!

Nasıl oldu o ?

Programı 2 kere çalıştırmayı iptal ettim.
Paneli mouse ile hareket ettirme yaptım
Aşağı doğru açılıyor program

yani bunlarda zarar verecek bir şey yok kendim de kullanıyorum kaspersky var hiç bir şey demiyor.

Hebia

Katılımcı Üye
6 Ağu 2015
393
0
system32
Nasıl oldu o ?

Programı 2 kere çalıştırmayı iptal ettim.
Paneli mouse ile hareket ettirme yaptım
Aşağı doğru açılıyor program

yani bunlarda zarar verecek bir şey yok kendim de kullanıyorum kaspersky var hiç bir şey demiyor.

Ya ne olur bir şey oldu bunu yükledikten sonra çalışmıyor hiç bir şey !

KoyuAdam

Kadim Üye
5 Şub 2012
5,873
14
Duman05 sizi ihbar edeceğim !!!

Senin yaptığın başka bir değişiklikle alakalıdır o. Program kimse de böyle bir sorun çıkarmamış. Hemen konuyu baltalayip dumana çamur atmak yerine . Bundan nasıl kurtulurum diye bizden yardım isteyebilirdin.

LinealTR

Üye
3 Eki 2015
250
0
Tebrik ederim faydalı bi çalışma olmuş öylesine bi denemiştim yapmamıştım tekrar deniycem :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.