[ Dev Konu ] Facebook Yeni Açtığınız Hesap Hemen Kapanıyormu Çözümü İçeride

MrNights

Katılımcı Üye
31 Ara 2018
384
5
İstanbul
Herkese Selam Dostlarım Ben MrNights Bugün Uzun Zamandır Yaşadığım Facebook Yeni Açtığımızda Kapanan Hesap ( Kendinin bir Resmini Yükle Vesaire Çözümünü Anlatıcağım.) Hepinize Keyifli Okumalar.​

Yapmamız Gerekenler

1-) Öncelikle Çalıştır %temp% giriyoruz ve çıkan tüm dosyaları siliyoruz.

2-)Çalıştır %appdata% Google Yada Kullandığınız Tarayıcı Klasörünü Silin.

3-)Modeminizi Yeniden Başlatın. Garantiye Alalım Kendimizi.

4-) Tarayıcı Çerezler Verileri Sıfırlıyoruz.

5-) Yeni Hesap İçin Sıfırdan E-posta Açıp Hesabınızı Açabilirsiniz.

Hesap Açma İşlemi Bu Kadar Yöntemi Kendim Deneyip Buldum. Tamamen Anlatım Bana Aittir Umarım İşinize Yarar 10 Kez Denedim 10'undada Garanti İşe Yaradı. Eğer Bir Sorunla Karşılaşırsanız Özel Mesaj Bırakmanız Yeterli İsterseniz Resimli Anlatımda Yapılıcaktır Herkese İyi Forumlar.​

M3m0ry

Kıdemli Üye
3 Haz 2017
4,411
129
4
xD
Bir iş için hesap açıyorum. Şuan incelemede başarısız olursa bunu deneyip yazacam. Ellerine sağlık gelin reis :)

Edit: Şimdi baktım başarısız olmuş :/. Bu yöntemi deniyip yazacam.

Edit2: Sorun bende heralde. Yine olmadı. Öm attım.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.