-dev konu- internetsiz uygulama yükleme (pubg)

GhOst2245

Üye
1 Ocak 2019
64
0
Konya
Bu konumda yüksek boyutlu bir oyun veya uygulamayı başkasına nasıl atıcağımızı göstericem.

[*]Ben PUBG üzerinden örnek vericem. Bildiğiniz gibi PUBG 1.5GB ve bu oyunu UYGULAMA PAYLAŞ, SHAREit gibi uygulamalardan atmak işe yaramıyor.

[*]Bu tür uygulamalarda önemli olan dosyalarının atılması. Bu dosyalar genelde DATA ve OBB klasörü içerisinde olur.

[*]Örneğin: PUBG nin son sürümünü ama sadece APK dosyasını internetten indirin. Sonra PUBG nin kurulu olduğu bir cihazdan dosyaları kurulum yapacağınız cihaza atın. ve aynı konumlarına atın.

*APK yı kurmanız için GooglePlay den Play Protect i kapatın.

APK ve Dosya konumlarını diğer konumda anlattım

DİĞER KONU
https://www.turkhackteam.org/off-topic/1801992-pubg-kolay-yukleme.html

YAPAMAYANLAR ÖM DEN ULAŞABİLİRLER. BİREBİR YARDIM EDEBİLİRİM.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.