[dev konu] lisansı kırılmış instaweb 6.0

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gency378

Üye
14 Ağu 2012
180
0
Merhaba ben sadık erdoğan,

Bir script şirketinin çıkarmış olduğu ve lisansını 30tl ye sattığı instaweb 6.0 sizlere tarafımca sunulmuştur.

Ben kurulumunda fazla detaya girmeyeceğim kurulum nedir ? nasıl yapılır ? gibi aklında soru kalanlar buyurun yararlı konu ; buraya tıkla (GonzaLese Teşekkürler)

Güncellenen Özellikler:

-Fake Proxy Eklenmiştir
-Login Problemi Giderilmiştir Yeni Curl Yazılmıştır.
-Bütün özellikler takipçi yollama, yorum attırma, beğeni attırma, user girişi gibi sorunlar düzeltilmiştir.

7y5OAP.png

admin girişi:
/admin
kullanıcı adı: admin
şifre: sadikxx​
İndirme Linki;
Dosya.tc - ?cretsiz, H?zl? ve Kolay Dosya Payla??m?

ZİP DOSYASINI ŞİFRELEDİM ŞİFRE İÇİN MESAJ ATIN :)

TEK RİCAM TEŞEKKÜR EDİP YORUM FIRLATMANIZ İYİ KULLANIMLAR.

VİRUSTOTAL: buraya tıkla

Şifre alabilir miyim? teşekkürler

kaygan14

Yeni üye
25 Kas 2009
29
0
Template file not found: ./app/Views/adminex/admin/home/index.php. (0)

böyle bir hata alıyorum sebebi ne olabilir ?

azadbaba

Yeni üye
31 Ocak 2016
3
0
kardeşim mesaj atamıyorum 20 mesaj fln dedi şifreyi atabilrmisin yada mesaj olarak atarsan sevinirim yararlı konu

kardeşim mesaj atamıyorum 20 mesaj fln dedi şifreyi atabilrmisin yada mesaj olarak atarsan sevinirim yararlı konu

:yaho1

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.