[DEV KONU] MAİLER INBOX ve Telefon Onaysız Gmail Açma

30 Tem 2016
131
0
Herkese merhaba arkadaşlar bu program sayesinde Text yada HTML olarak mail gönderebilirsiniz ve gönderdiğiniz mailler Spama Düşmez

Programın Kullanımı :
Öncelikle arkadaşlar gmailden yada hotmailden inandırıcı bir fake mail açıyoruz Telefon Onaysız gmail açmak için burdaki videoya bakabilirsiniz > [ame="https://www.youtube.com/watch?v=3Yrxv2UEv-c&t=0s&list=PLEu8F5OZGodbS3fUmu-pwlkCTmUqYxkDR&index=2"]https://www.youtube.com/watch?v=3Yrxv2UEv-c&t=0s&list=PLEu8F5OZGodbS3fUmu-pwlkCTmUqYxkDR&index=2[/ame]
Daha sonra açtığınız maili Programın Setting Bölümüne tıklayarak mailimizi ekliyoruz eğer hotmail açtıysanız Hotmailin SMTP serverını yazın Gmail açtıysanız sadece oraya eklemeniz yeterli

Açtıktan Sonra Your Name Kısmına Gönderenin İsmi (İnstagram,Twitter...vs)
Subject e Konunuzu, Örneğin RESET YOUR INSTAGRAM PASSWORD gibi
ve Put your letter yazan kısmada HTML kodlarınızı yapıştırıyorsunuz
Yan taraftaki Browse list kısmından göndermek istediğinz maili yada mailleri seçin (Toplu mail gönderimide Yapmaktadır)
En son olarak da Send Diyerek Gönderebilirsiniz
Örnek bir mail
GDQcio.png

İndirme Linki
:
Mailer İnbox​

NOT : Arkadaşlar programı ben kodlamadım ve uzun süredir kullanıyorum herhangibir sorun yok bilgisayarımda zaten indirmek istemeyen indirmez bu kadar basit.

Programın Kullanımından Doğacak problemlerden ben sorumlu değilim.

Son düzenleme:
30 Tem 2016
131
0
PHP mail değil bildiğim kadarıyla bu gmailde manuel olarak attığımız maili kendisi atıyor

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.