[DEV KONU] Sınırsız IPTV Al İzle Ücretsiz İstediğin Zaman !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

'Gladyo

Katılımcı Üye
1 Haz 2017
691
1

[COLOR="Red[SIZE="5 [URL="https://tik.lat/YyB1q"]
Link 1[/URL]

Yedek Link
[/SIZE][/FONT]

ayrac.png

[COLOR="White​

Son düzenleme:

mmtacr5

Üye
18 Nis 2013
166
0
Yalova
Cakma email ile kayit olma Tek bu sitede var ve yakin zamanda kapanacagina eminim simdilik keyfini cikarin :)

Bu arada ip adres tesbit var sitede her ihtimale karsi vpn ile uyelik alin derim. Hayirli aksamlar.

Zheana

Uzman üye
8 Ocak 2017
1,467
2
Siteye girip 12 Hours'u seçin olacaktır boşuna da ihbar etmeyin biraz çabalayın.

'Gladyo

Katılımcı Üye
1 Haz 2017
691
1
04.01.2018'e kadar geçerli liste kapanmama garantisi yoktur ama uzun ömürlü

http://1.panel3.us/get.php?username=t2&password=t2&type=m3u

konu yararlı

Sağol :)

Elinize sağlık.

Teşekkürler..

Çok yararlı elinize sağlık denedim işe yarıyor.

Çok Teşekkürler İyi Seyirler..

Cakma email ile kayit olma Tek bu sitede var ve yakin zamanda kapanacagina eminim simdilik keyfini cikarin :)

Bu arada ip adres tesbit var sitede her ihtimale karsi vpn ile uyelik alin derim. Hayirli aksamlar.

Aynn Beni Vurdular :p

Galiba :(

Test hesabı yok yetkililer konuyu silebilir mi :))

Ön Yargılı Konuşmayalım Lütfen.. Tabi Yapamayınca Ağlayıp Zırlamak Var :RpS_bored:

Test Hesabı Kalkmış Çalışmıyor

Tekrar Geldi..

Moderatör tarafında düzenlendi:

turk77

Yeni üye
16 Eki 2007
28
0
Ben denedim çok iyi fakat 12 saat geçtikten sonra kanallar acilmamaya başladı acaba birşeyim yanlışını yaptim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.