[DEV] Spotify Hesap Düşürme Programı Edited by v0rxa

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

v0rxa

Katılımcı Üye
17 May 2018
955
1
[DEV] Spotify Hesap Düşürme Programı

Merhaba arkadaşlar bugün size Spotify hesap düşürme programını göstereceğim bu aralar araştırdım doğru düzgün çalışan spotify hesap düşürücü bulamadım en son başka forumda buldum düzgün bir çalışır şekilde bende onu editleyip %90 lık kısmını Türk'çeleştirdim fazla uzatmadan programı tanıtıp özelliklerininden bahsedeyim.

mYfPNB.png

Programın görüntüsü

ry30c8.png

Liste Seç = ComboList dosyaların içinde var
Proxy seç = İçinde güncel proxy'ler var
Bonus olarak Family ve Premium hesap koydum
Yani kısacası gerekli herşey dosyanın içinde
Yaklaşık 3 saatir üzerinde çalışıyorum
Malum oruçluyuzda sıcak hava fena terledim :)
Ayrıca Durumu göster diyince açılmıyorsa 2 kez tıklayın.

İndirme Linki

VirüsTotal Birtane bulmuş onuda bilmiyorum güvenmeyen indirmesin veya sandboxie ile açsın

İlk Teşekkür edenlere Ö.M üzerinden şifreyi ileticektim ama yorulduğum
için şifreyi direk olarak veriyorum Program hakkında soruları Ö.M Üzerinden iletin.
İyi Kullanmalar dilerim.
Arşiv şifresi: byv0rxaTHT

Son düzenleme:

HeRqeLLe

Katılımcı Üye
23 Ağu 2017
367
0
THT
Ellerinize Sağlık. Fakat Çok İsteyen Olmamış Gibi :/ Emekler Karşılıksız Kalınca İnsanın Hiçbirşey Yapası Gelmiyor :)

v0rxa

Katılımcı Üye
17 May 2018
955
1
Güncel Netflix Cracker gelicektir beklemede kalın.

v0rxa

Katılımcı Üye
17 May 2018
955
1
Teşekkürler
Hocam bir kez de android uygulamalar olsun yani :D Üzüldüm.
Belki vardır ama ben bilmiyorum :)
Teşekkürler

rar pass alabilir miyim
En altta yazıyor pass
Teşekkürler
porxy özelliği olması programın güzel. deneyeceğim
Evet

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.