[DEV] Stackpost V6.0 By Keystone (kotn5400) [Premium Modül ve Temalar][Son Sürüm]

kotn5400

Üye
13 Ocak 2018
186
0
Sakarya

Merhaba THT Üyeleri bugün THT’ye özel Stackpost v6.0 , premium modüller ve bir adet özel tema paylaşıyorum.

Stackpost nedir, ne işe yarar?
Stackposts, kolayca otomatik gönderiler göndermenize, Facebook, Twitter ve daha pek çok sostal medyada ile birlikte gönderileri planlamanıza izin veren ve yardımcı olan bir sosyal medya pazarlama aracıdır. Ayrıca birden fazla sosyal ağı yönetebilir, yayınlar planlayabilir, Trafiğinizi artırabilir ve izleyicilerinizi meşgul edebilirsiniz. Yayınlamak istediğiniz medyayı yükleyin, başlığınızı yazın ve yayınınızın ne zaman çıkmasını istediğinize karar vermek için kullanışlı takvimi kullanın.

Stackpost özellikleri neler?
Kurulumu ve kullanımı kolay, mobil duyarlı UI
Şimdi Gönder ve Planlanmış gönderiler Çoklu Sosyal Medya hesapları (Instagram, Facebook, Twitter vb…) Facebook: otomatik yayın, medya yayınla programı, bağlantı, tüm Facebook sayfalarına metinler, gruplar Instagram: otomatik gönderi, tüm Instagram hesaplarına video kaydı, resim, hikayeler ve carousel programlayın Twitter: otomatik gönderim, tüm Twitter hesaplarına gönderim videosu, resim, yazı Otomatik Resim Instagram’ın en boy oranlarına uyacak şekilde yeniden boyutlandır (Neredeyse her resim için) Yayına medya yükle Medyayı (resimler, videolar) Bulut Sürücülerinden (Dropbox, Google Drive) içe aktarın Profilleri, sayfayı, arkadaşları, grupları CSV, Excel, PDF dosyasına dışa aktar (Facebook'ta kullanılabilir) Facebook ile Giriş Yapın ve Kayıt Olun, Google, Twitter Güvenli Şifre Hashingi Kullanıcı kaydı ve giriş sistemi E-posta bildirimleri (etkinleştirme, karşılama, şifreyi sıfırlama ve e-postayla ödeme) E-posta şablonu kolay özelleştirilebilir PHP posta ve SMTP Yapılandırması Gelişmiş kullanıcı ve paket kontrol seçenekleri Paket Aboneliği Spintax desteği Takvim ile programları yönetme Kaydet ve resim yazısı al Desteklenen SSL Kodu göm özelliği Sistem proxy'leri Emoji Desteği Proxy desteği Sosyal Medya (Facebook, Instagram) araması Otomatik saat dilimi Çok dilli hazır istatistik

Demo
Website: http://demo.stackposts.com/
Kullanıcı adı: [email protected]
Şifre: 123456

Kurulum
Tüm dosyaları zip’ten çıkarın ve sunucunuza yükleyin. Sonra bir veritabanı oluşturup “keystone.sql” içeri aktarın. Ondan sonra “app/config.php” yi kendinize göre düzenleyiniz.

Giriş Bilgileri
Mail: [email protected]
Şifre:
KEYSTONE

İndirme Linki Ve Virus Total

İndirme Linki

Virus Total Linki

DOSYA.CO Şifresi: 2108200119710101Rk​

Moderatör tarafında düzenlendi:

sosyalmedya

Katılımcı Üye
1 Tem 2018
376
0
İP Adresim
Dostum 500 Internal Server Error hatası alıyorum php sürüm değiştim hem config.php hemde database.php düzenlendim olmadı. sql i içe aktardım. vs ama 500 Internal Server Error hatası gitmiyor.

KeremKhan

Yeni üye
7 Şub 2019
31
0
Dostum herşeyi yaptım fakat temada css ler yüklenmiyor oa-medya.com bk bi istersen

ve evet login ve kayıtta sorun var

Moderatör tarafında düzenlendi:

sosyalmedya

Katılımcı Üye
1 Tem 2018
376
0
İP Adresim
Arkadaşlar php sürmünü 5.6 yapın ve garanti çalışıyor doğru kurulumdan sonra fakat hesap ekleme yapmıyor ona göre kurulum yapın.

kotn5400

Üye
13 Ocak 2018
186
0
Sakarya
bende de sürüm 5.6 fakat güvenli olmayan komut dosyalarını yükle diye hata çıkıyor

Onun sebebi codecanyon doğrulaması var her sayfada onları kapatmak için kullanmıştım ondan çıkıyordur herşey açık kaynak zaten hiçbir virüs, shell vs. yok stackpost 5.0 üzeri sürümlerde tüm nulledlarda o hatayı verir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.