(DEV) Ücretsiz ve Kaliteli E-Ticaret Sistemi Kurun ve Yönetin!

Videolu Anlatım Olsun mu ?

• Evet

Oy: 58 96.7%
  • Hayır

Oy: 2 3.3%

• Kullanılan toplam oy
    60

BerkayTHT

Üye
9 Ara 2017
185
0
Sarajevo
thtson2.png

Merhabalar, ben BerkayTHT Türkiye'de Faliyet Gösteren İncir kapatılmıştı. Bundan sonra durmadan e-ticaret yazılımları satılmaya başlandı. Ben size cebinize nasıl para girebilir onu göstereceğim ek olarak Shopping Sitesi nasıl kurulur onu anlatacağım.
Ben XAMMP'a kuruyorum. Size cPanel anlatımı yapacağım.
LİNK KISALTMA İZNİ "Ƴαĸαмoz1Յ1Գ" tarafından alınmıştır!
ayrac-png.83214

5Ba36T.png

4NKIGG.png

- Softaculous Apps Installer tıklayım ve WordPress'i kuralım.
- Aşağıda verdiğim Tema'yı Dosya Yöneticisi kısmına gelip public_html'yi açın /wp-content/themes kısmına verdiğim dosyayı yükleyin.
- WordPress Admin/Görünüm/Temalar Kısmına Gelin.
SIMUNC.png

Etkinleştir yapın.
Kurulum Ekranı Gelecektir Aşağıdaki gibi kurun.
TGM8Vx.png

PCe5Vd.png

PNVHb1.png

38caA3.png

HMHBI5.png

WCPyUU.png

Ud52J6.png

VA9VfU.png

8CWVIV.png

yW5Rez.png

P4OV2N.png

JzJ2dd.png

AO748G.png

TVyGM2.png

fN8OCL.png

ayrac-png.83214

» Yeni Ürün Ekleme
- wp-admin/edit.php?post_type=product kısmına gelin ve yukarıdan Ürün Ekle Butonuna Basın
I0dcdT.png

M9O3x8.png

f17PcW.png

ayrac-png.83214

APM7O5.png

WordPress; https://tik.lat/LiJmV
Flatsome WooCommerce Teması; Hemen İndir - TRLink - Link Kısalt, Para Kazan
VirüsTotal Flatsome İçin; https://tik.lat/N64mJ
Eğer çok istek gelirse Video'lu anlatım çekerim.
WJURz7.png

Moderatör tarafında düzenlendi:

asi drason

Uzman üye
5 Şub 2012
1,142
0
Pek anlamadim malesef:/ videolu anlatim olsa iyi olur

Tam olarak mesele nedir anlayamadim. Biraz daha aciklarmisin?

BerkayTHT

Üye
9 Ara 2017
185
0
Sarajevo
Hani incir vardı ya adamların ürünlerinin üstüne kar koyup sattıkça kârı aldığın, o kapanınca E-Ticaret scriptleri 1500 2500 TL gibi fiyatlara satılıyordu bende ücretsiz nasıl kurulur onu anlattım.

STR-Key

Kıdemli Üye
5 Ocak 2012
3,246
48
eline sağlık bilgilendirme yapmış ama bende bir kaç noktaya değinmek istiyorum e ticaret öyle basit bir iş değil önce vergi açmanız gerekli vergiye tabi tutulmanız gerekli diğer türlü yapacağınız her iş illegal olacaktır ve genelde kredi kartı ve kapıda ödeme olmayan yerler pek tutmaz 3d ödeme alabilmen için aracı şirketler var bunlarda sizlerden vergi ister çok uzatmak istemiyorum araştırarak yapılması gerekli olan bir iş öyle bir hosting bir domain alayım kurayım öyle birşey yok sunucu paranız zaten aylı 4 bin tl olacaktır ortalama başlangıç aşamasında tabi

Vagif3000

Yeni üye
12 Ağu 2018
2
0
Basarili

Tesekkur Edirim. Bu Konuda Ilerlemek Isteyen Arkadaslar Icin Cok Iyi Olmus Video Cekersen Daha da iyi olur Anlamayan Arkadaslar Icin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.