Devamsızlık

bjkbura67

Katılımcı Üye
19 Nis 2013
788
0
s.a arkadaşlar bu yorumumdan dolayı bana kızıcaksınız biliyorum ama benim sınıfımda bir çocuk dersi engelliyor (okula geldiği zaman) hep engel oluyor. notları iyi olsa bu kunuyu belki açmazdım devamsızlık on gün olmuştu o çocuk okul açılalı on gün gelmediği oldu ne yapa bilirim

BY batos

Yeni üye
17 Eki 2013
16
0
arkadaşım sana şu kadarını söyliyim ben lise 2 ye gidiyom eğer bu dediğin olay lisede olsaydı çoçuk senin demene kalmadan atılırdı ama ilköğretim olduğu için boşu boşuna uğraşma kendini yorarsın o çoçuk 10 deil 20 gün bile devamsızlık yapsa genede atılacağını sanmıyorum

Black-Thoor

Kıdemli Üye
3 Tem 2012
3,401
0
Eskişehir (:
Bak kardeşim abine güven

Öncelikle 5-6 kişilik çeteni topla çocuu sıkıştır sopa felan bulun dalın sonra de biz FEN LİSESİ COCUKLARIYIZ HÜLOĞĞĞ sen kim oluyonda bizim dersimizi engelliyon de o sırada alnın ile burnuna kafa at çocugun burnu %65 ihtimal kırılır ama senin alnında biraz acır işte ne bileyim üstünde sigara söndür sigaranın külünü yuttur.

Sen gelde abini dinle kardeşim

dert ettiğin şeye bak çocuk ne güzel dersi kaynatıyor işte gidersin bi meslek lisesine yada açıktan okursun dersi napacan

bjkbura67

Katılımcı Üye
19 Nis 2013
788
0
Bak kardeşim abine güven

Öncelikle 5-6 kişilik çeteni topla çocuu sıkıştır sopa felan bulun dalın sonra de biz FEN LİSESİ COCUKLARIYIZ HÜLOĞĞĞ sen kim oluyonda bizim dersimizi engelliyon de o sırada alnın ile burnuna kafa at çocugun burnu %65 ihtimal kırılır ama senin alnında biraz acır işte ne bileyim üstünde sigara söndür sigaranın külünü yuttur.

Sen gelde abini dinle kardeşim

dert ettiğin şeye bak çocuk ne güzel dersi kaynatıyor işte gidersin bi meslek lisesine yada açıktan okursun dersi napacan

****** dersi bölüyosun diye okulun başından beri döyüyorum yalan yok ama çocuk ırkçılık olmasın ama ''roman'' bir vatandaş hiç bir şey dinlemiyor anlamıyor dövdüm diye arkasını çağırmış bende boş durmadım tabi bunları topluca dövdük ağızları yüzleri kırıldı hala dersi bölüyor adam olucak gibi değil

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.