Çözüldü Devlet Hastanesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

EyPo

Katılımcı Üye
20 Ağu 2016
358
1
İstanbul
Muayene ücreti adı üstünde sadece muayene ücretidir. Muayene olduktan sonra tedavi için gereken masraflar üstüne eklendiğinden dolayı (SGK olmadığı için ücret yüksek olur) yüksek bir rakam çıkması normal. Ancak yinede siz toplam ücretin içindeki hizmetleri vs. öğrenin. Ne kadarını hangi hizmetten kesiyorlar röntgen mi, hangi tedavi vs.

DarkHealler

Özel Üye
4 Eki 2015
8,058
6
izmir:)
Merhaba beyler serçe parmağımın kırılmasına rağmen devlet hastanesıne gittim sgkm olmadıgı için 45 tl muane ücreti dediler okey dedik herneyse röntgen alçı falan derken vezneye gittik 735 TL
Ödemem olduğunu söyledi sizcede bi yanlışlık yok mu bunu nasıl düzeltebiliriz acil yardım

Akşam direk acile git acilde ücreetsiz bir şekilde yaptırırlar bu 1

2.si bir kırık için 735 tl çok büyük bir rakam heleki devlet hastanesinde mantıksız neden?

İzmir 9eylül üniv hastanesi (Devlet te değil ünv) sigortam olmadıgı bir dönemde ayağımı kırdım . ultrason tomografi vsvs herşey tırnak tpee araştırıldı ardından ayak düzeltilip (amerikan alçı) ya alındı ve ödediğim rakam 250 tl kadardı devlet hastanesini göz onune alırsak . bi apandist ameliyatı parası istemişler senden :)

git dekanlıga itirazda bulun

Ocuuuu

Üye
25 Tem 2013
236
0
Muayene ücreti adı üstünde sadece muayene ücretidir. Muayene olduktan sonra tedavi için gereken masraflar üstüne eklendiğinden dolayı (SGK olmadığı için ücret yüksek olur) yüksek bir rakam çıkması normal. Ancak yinede siz toplam ücretin içindeki hizmetleri vs. öğrenin. Ne kadarını hangi hizmetten kesiyorlar röntgen mi, hangi tedavi vs.

kolu alçıya aldılar tekrar alçılı kolla rontgen çektiler onun ücreti 500 TL imiş bide dalga geçerler gibi taksite bağlıyalım diyolar

Ocuuuu

Üye
25 Tem 2013
236
0
Akşam direk acile git acilde ücreetsiz bir şekilde yaptırırlar bu 1

2.si bir kırık için 735 tl çok büyük bir rakam heleki devlet hastanesinde mantıksız neden?

İzmir 9eylül üniv hastanesi (Devlet te değil ünv) sigortam olmadıgı bir dönemde ayağımı kırdım . ultrason tomografi vsvs herşey tırnak tpee araştırıldı ardından ayak düzeltilip (amerikan alçı) ya alındı ve ödediğim rakam 250 tl kadardı devlet hastanesini göz onune alırsak . bi apandist ameliyatı parası istemişler senden :)

git dekanlıga itirazda bulun

Acilden başvurdum dostum sağlık bakanlığı ihbar hattını aradım hala geri dönmediler

ardam01

Uzman üye
19 Ağu 2016
1,053
0
ADANA
merhaba beyler serçe parmağımın kırılmasına rağmen devlet hastanesıne gittim sgkm olmadıgı için 45 tl muane ücreti dediler okey dedik herneyse röntgen alçı falan derken vezneye gittik 735 tl
ödemem olduğunu söyledi sizcede bi yanlışlık yok mu bunu nasıl düzeltebiliriz acil yardım

ama suriyelile hastane ilaç belediye herşey bedava biz vatandaş olarak kendi cebimizden soyuluyoruz

Ocuuuu

Üye
25 Tem 2013
236
0
ama suriyelile hastane ilaç belediye herşey bedava biz vatandaş olarak kendi cebimizden soyuluyoruz

Aynen öyle kardeşim hastaneden sgk ya gidin dediler oraya gıttık zaten sıgorta parası 800
yesıl kart cıkarmaya gıdıcem buda sosyal mühendislik gerekiyor orda alırsam borc falan kalmıcak inş teşekkürler yorumlarınız için yarın işimi halledince yazarım

ZaxLea

Uzman üye
31 Tem 2016
1,183
2
Merhaba beyler serçe parmağımın kırılmasına rağmen devlet hastanesıne gittim sgkm olmadıgı için 45 tl muane ücreti dediler okey dedik herneyse röntgen alçı falan derken vezneye gittik 735 TL
Ödemem olduğunu söyledi sizcede bi yanlışlık yok mu bunu nasıl düzeltebiliriz acil yardım

çevrende kırık çıkıkcı yokmu hiç max 25 liraya tedavi ediyorlar bazıları sağlıklı olmadığını düşünüyor ama ben 4kere tedavi olmuş bir insan olarak söylüyorum hiç bir sakıncası yok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.