Devlet Sitesi Hackleme

eleqance123

Yeni üye
11 Şub 2013
21
0
S.a komutanlarım ben HACKER SUVARI AmerikaBirleşikDevletlerinin bir devlet sitesinin açıgını buldum hacklersem nasıl yakalanmam bu riski göze almak istemiyorum yardım edin oo hemen hackleyim siteyi büyük yankı yaparız...

20 Haz 2013
64
0
Pek fazla sorun olacağını sanmam ama güvenemiyorsan MAÇ + İp adresini değiştirebilirsin.

mac ıp degişmesine gerek yok
çift ethernet kartı kullanıyorum
ki akşamları bu işler icinde kullandıgım ethernet kartımı cıkartıp saklıyorum.

benim gibi amatör bir hackerı yakalamak istese yakalar:yo ama uğraşmazlar abeyleri varken benimi yakalayacakaR:yo

Veteran 7

El Patrón
26 Ara 2011
11,501
12,884
5 sayfa olmuş herkes IP gizle yazıyor adamda lafı çeviriyor kolaymı falan devlet sitesi falan hacklememiş hackleyemezde boş boş mesaj atıyor işte kolay değil hacklemek falan sizi oyalıyor biri çıkmış evini CIA basar arkadaşın başına geldi evini bastılar diyor CIA arka mahallede ofis kurmuş sanki

unloader

Uzman üye
25 Eyl 2012
1,414
0
Diyarbakır
Bak Git İnternet Kafeye Hackle Diğer Yorumlarda Hackle Birşey Olmaz Evine Kadar Gelmezler Diyorlar Ama Sakın Onlara Bakma Devlet Sitesi Sonuçta Çok Büyük Suçtur Söz Konusu Amerika İnsandan Şırıngayla Kan Çekerler :)

MRTSLMN

Katılımcı Üye
30 May 2013
582
0
Gaziantep
:) Oturdugun Yerde Bi Anda Akşam Bakarsın Ki Camdan Bi ışık Geliyo :) Çıkıp Baktıgında 4 Tane Helikopter Ve Birsürü Asker Senin Eve Giriyolar Yavaş Yavaş :) Kapını Bi Açıkyosun Ki Uyandıgında Amerika ' dasın :D ordan bize haber ver seni kurtarrız :D

20 Haz 2013
64
0
devlet sitesinin sistemi vds 1 ıp üzerinde en az 5 site çalışıyor ki siz kalkıp index basacagınızı düşünüyorsunuz. açıgını biraz zor bulursunuz yapacagınız saldırı ddos olur ekipli yaparsanız en azından
geziparkı olaylarında çeşitli siberkorsanlar türkiyedeki devlet sitelerine saldırdı bunu örnek alın en fazla down ettiler siteleri 1 gün en fazla çalışmaz hale getirdiler.

siberkorsanlar vpn ağı var yani ıp tut tüm herşeyini degişmekte bu programla redhack icin söylüyorum

hideıp gibi fake ıp olayı fazla güvenmeyin eskide kaldı fake ıp üzeirnden senin gercek ıp isteseler bulurlar

ginede bu işe başlarken yüksek hızlı vpn ağını kullanmak lazım

bu tür konu forumda açılması konuşulması zaten yasak örgüt kurmaktan siteyi kapatıp mesaj atanları tek tek ellerinden öperler:)

Heyapple

Uzman üye
17 Eki 2012
1,897
1
33
Gökçeada
gecen cumartesi aksamı bogazici köprüsünden gecerken araçla yüksek gaza mağruz kaldım :yo
tomalar polis amcalar bakmadan atıyordu gazı :) ortada insan yok araclar var gaz atıyorlardı icimden söylemiştim bu gidişte gaz maz kalmaz memlekette :)

dedigim şey salı çarşamba cıktı gaz bitti diye acıklamalar yaptılar:yo

bana kalırsa devlet gelirse badozlama gelir gelmesse gelmez:):yo
Kardeş siyaset yasaktır nerden nereye bağladın ayrıca.

lKenpachi

Kıdemli Üye
11 Nis 2013
2,709
0
C.İ.N City
ABD Sitesini hacklarsın fakat başın büyük bir belaya girer, yok girmez diyorsan bunu göz ardına koyuyorsan illa hacklamak istiyorsan buraya yardım almıcaksın. İp bile gizlesen adamlar Bizden 3 kat üstünler teknolojileri. Bukadar büyüklerle oynamıcaksın kendini tehlikeye atma derim. [Ghost3503] Arkadaşım internete gitse bile bulurlar yok bulamazlar diyorsan internette kameralar var herşeyi görüyor 2 araştırma yapar adam seni 2 günde bulur. Syglar

21 Haz 2013
212
0
Beyler ama baya yankı uyandırır adımız çkar ama 1.si her şeyin gizli olması lazm öle 1 kişi ile de olmaz 1 kişiysen 10 15 gün içerisinde çöker tplşu olması lazm ama bırakn Amerika bi kööşede drn sırası deil biz önce kendi medyamızdan Terör örgütünü çökertsek daha ii olur b

lKenpachi

Kıdemli Üye
11 Nis 2013
2,709
0
C.İ.N City
Beyler ama baya yankı uyandırır adımız çkar ama 1.si her şeyin gizli olması lazm öle 1 kişi ile de olmaz 1 kişiysen 10 15 gün içerisinde çöker tplşu olması lazm ama bırakn Amerika bi kööşede drn sırası deil biz önce kendi medyamızdan Terör örgütünü çökertsek daha ii olur b

Bu arkadaşa katılıyorum, Git P.K.K Sitelerini çökert :RpS_cursing:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.