Devlet sitesine index attim telefonum susmuyor korkmaya basladim

jet74

Üye
26 Ara 2015
84
0
Arkadaslar 2 gun once bi rus devlet sitesinde sql acigi bulup index atmistim bugun internete bagli ev telefonu 5-6 kez caldi aciyorum yabanci dilde bisiler konusuyorlar anlamiyorum ne dediklerini kapatiuorum 10 dk sonra bidaha aradilar ip gizleme programi bilen varmi napicam

BY M4SS4CRe

Katılımcı Üye
15 Eki 2014
374
1
30
Ya kardeş Hayırdır Ne yapabileceklerki gelsinler yiyosa TÜRKİYE 'Ye Bakim neler oluyo :D onlarda okadar cesaret varmı lan diyeceksin bizim polisler bişi yaparmı lan adamlar bankamızı çökertiyor sen devlet sitesini çökerttin diyemi Alacaklar seni kardeşim ellerine saglık daha fazla yap hatta özelden ulaş sen göster ben yapayim

Okan8

Katılımcı Üye
26 Ara 2015
493
0
Sri Lanka
hocam bende bugün birkaç siteye index attım chrome üzerinden fakat burada sordum ip değişime gerek varmı ne ile gizlerim diye gerek yok falan dediler önerebileceğin bi vpn programı varmıdır ?

02d3

Kıdemli Üye
23 Haz 2015
2,581
1
LA
Oncelikle korkmaya basla cunku isler fucked up olabilir. Polise gitsen site hackledim demesen yabancilar cyka blyat kurwa diyorlar diye sikayette bulunsan.

jet74

Üye
26 Ara 2015
84
0
Yav arkadaslar olayi aciga kavusturayim ben siteyi hackledim diye arkadasa anlatmistim oda beni korkutmak icin ev telegonundan arayip bisiler salliyomus benimde yabanci dil 0 oldugundan ne oldunu anlamadim siteyi hackledigim aklima geldi kesin ondan ariolar dedim demin mesaj atti ohhhhh icim ne rahatladi

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.