Devletle anlaştık ateşkes yaptık

CaLLouS

Kıdemli Üye
30 Ocak 2009
3,025
0
Terör örgütü PKK'nın liderlerinden Murat Karayılan, "tek taraflı ateşkes" kararının Devlet ile Öcalan arasında sağlanan temaslar sonucu alındığını ileri sürdü. Karayılan, "Talep üzerine önderliğimiz yeniden devreye girip hareketimize mesaj gönderdi" dedi

Fırat Haber Ajansı'na örgütün 13 Ağustos'ta ilan ettiği 'eylemsizlik' kararını değerlendiren Karayılan, ateşkesin devlet içerisinden bazı yetkililerin terörist Abdullah Öcalan'la sağlanan temasların ardından geliştiğini ileri sürdü. Karayılan, iddiasını şöyle gerekçelendirdi:

"Artık açıklanmasında bir sakınca görmediğimiz diğer önemli bir gelişme de devletin, önderliğimizle geliştirdiği diyalog temelinde ateşkes talebinde bulunmasıdır. Aslında önderliğimiz aradan çekilmişti ancak, talep üzerine yeniden devreye girerek, çağrıları ve devletten doğru gelen istemi de dikkate alarak, bir kez daha barışa şans tanınması için hareketimize bir mesaj gönderdi."
(Milliyet)

B0Z0

Uzman üye
20 Kas 2009
1,567
0
ELAZIĞ
yaw arkadaş bu karayılan bu kadar açıklama yapıyor bunu yayınlıyorlar ulan bir tane adam yokmu gidip kulağından çeksin gel şurya desin oturtsun mahkemeye

.....ergenokon ergenokon başımız ağrıdı artık ergenokon türklerin destanıdır çoçuğumuz olduğu zaman ergenokon destanı dediğimiz zaman baba sen ergenokoncumusun diyecek......ama murat karayılan ve tayyıp erdoğan denilince vatan perver lider adamlar denilecek.........ibrahim şahine gelince vatan haini denilecek.........

Gümüşbalık

Katılımcı Üye
16 Haz 2010
285
0
Bandırma
Zaten onu da beceremediler içeri aldıklarını salıyorlar:DAyrıca bunlara cezaları zamanı gelince verilecek.Ya biz onlara cezalarını vereceğiz,Türkiye"yi ileri taşıyacağız,yada onlar bu gidişle bize ceza vericek.:diablo

_RoC_

Kıdemli Üye
28 Şub 2009
3,131
0
35
Istanbul
ergenekon nedir diye bir sorsak kendimize ;)

ne zamandan beri bu şerefsizlerin lafına inanıyorsunuz ?

beyaban1907

Katılımcı Üye
20 May 2010
335
0
Viyana
Bu sacmaliga inan varmi aranizda ??

Adamlar besbelli referandum öncesi Fitne fesat cikarmaya calisiyorlar,
buna kananlara ancak AHMAK denir.
Benim sözlügümde baska bir lügat yok cünkü

DeimoS 18

Kıdemli Üye
15 Nis 2007
3,088
3
Bursa

apo kendisi söyledi akp ile anlaştık diye :) sen hâla yalancı tayyipin nesine inanıp duruyosun , neye evet dediğini bilmeyen ulvi akp taraftarı xD

KADIRGA

Katılımcı Üye
22 Ara 2009
369
0
Kiev / Ukrayna

Sen saçma yorumlara bakma aynen söylediğin gibi bunlar referandum süreci yaklaştıkça ortaya çıkan fitneler referandum sözü ortada yok iken neden böyle açıklamalar yapılmıyordu? Referandum günü hele ülkenin karışması çok büyük bir ihtimal çünkü referandumun olası sonuçları pkknın işine gelmiyor referandum a partisi evet b partisi hayır diyor diye oy kullanmayın açın maddeleri okuyun mantıklıca düşünün öyle basın oyunuzu . Burda siyasilerin ismini partilerin ismini kullanmayalım .

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.