Devour

OYUNUN AMACI

Şeytanın elinde olan Anna sizi öldürmeden 10 Keçi yakalamaya çalışıyorsunuz, yakaladıktan sonra bir alanda yakıyorsunuz. Keçiyi yakalamak içinde Evin orda bir yerde saman balyaları bulunuyor, E tuşu ile alıyorsunuz. Keçiyi yakalamak içinde hemen keçinin önüne G tuşu ile bırakıyorsunuz, Keçi samanı yemeye gelir ve E tuşu ile keçiyi alabilirsiniz. Ve son olarak yakacağınız alana gidiyorsunuz. Kazanı yakmak için etraftan yanıcı birşeyler bulmanız lazım. Ayrıca Keçiler evin herhangi bir odasında olabilir. Kilitli odalar var bu odaları açmak için evi baya bi gezip gözünüzü 4 açmanız gerekiyor. Anna ya da İblis arkadaşınızı yakalarsa Medkit ile arkadaşınızı savunabilirsiniz.
Ve oyun Steam'de 8.93TL olarak bulunuyor. Oyun baya korkunç sizde arkadaşlarınız ile indirip deneyin.
Baya eğleneceğinizi düşünüyorum, ve takımınızla size bol şans.

OYUN MODLARI

2 ve 4 kişi arasında çok oyunculu
Bu modda takımınızın lideri siz olun ve onları yönetin, Anna takım çalışması ile de durdurulabilir.
Tekli Oyuncu
Arkadaşınız yoksa bu mod tam size göre.

Zorlu Oynanış
her şey daha zor, takımınız ile çok iyi kararlar vermelisiniz.

bu mod yaklaşık 50 dakikadan uzun sürebilir.

ANNA SİZİ YAKALARSA

Anna sizi ya iblislerine yedirecek, ya da bir kafese tıkıp ölmeniz için bekleyecek.
Pes etmeyin, oyuna yeniden başlayın Anna sizi istediği kadar yenebilir. Tabi kide sizde onu istediğiniz kadar yenebilirsiniz, bunun içinde iyi kararlar veren bir grubunuz olmalı

Minimum Sistem Gereksinimleri
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10 - 64 bit
İşlemci: Intel i5 or new-gen i3 / AMD equivalent
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GTX 970 / AMD Radeon R9 290
DirectX: Sürüm 11

Depolama: 5 GB kullanılabilir alan
Önerilen Sistem Gereksinimleri
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10 - 64 bit
İşlemci: Intel i7 or AMD equivalent (AMD FX 9500+ Series)
Bellek: 16 GB RAM

Ekran Kartı: NVIDIA GTX 970 / AMD Radeon R9 290 or greater

Ghost Killer

Harici Saldırı Timleri Koordinatörü
13 Ocak 2019
11,318
7,701
eline sağlık, deneyimleme fırsatım olmadı ama oynayan kişilerden gördüğüm kadarıyla güzel oyun.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.