DikatT bilgisayaran anılıyorum diyenler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

djherkes

Katılımcı Üye
9 Ağu 2009
541
0
KENDİ COĞRAFYAMDA YAŞIYORUM
ben bilgisayaradan anlıyorum diyorsan yardım ederseniz sevinirim system32 hal.dll eksik di
bende format cd takdım silmeden c kurdum tekarar sonra 2 kurdum syteme girdim ordan system 32 deki hal.dll 1 system 32 atım şimdi hata vermeden acılıyor ama kullanıcı adı secin diyor orda hiçbir kullanıcı adı gelmiyor ne yapmam lazım mous bilee görünmüyor güvenli moda da girmiyorr

tehlike80

Kıdemli Üye
3 Tem 2009
2,387
1
dostum o kadar heyecanlı anlatmışsınkı ne anlattığını anlayamadım sımdı sen 2 tane mı wındows kurdun ona bır acıklık gtırırmısın

xxomar93xx

Katılımcı Üye
7 Eyl 2010
305
0
Yer Altı
Ya arkdaşım şöle düzgüncene bir anlatsn YARDIMCI OLCAZ DA..! Benden sana bir tavsiye 2ıncı kurdugun wındowsu sıl sonra nete gır snn hata aldıgın dosyayı arat bul ındır onu ***ur 1ıncı wındows sytm32 ye at ..! sorun duzelır ve kullanıcı adı fln istemez..! sen 2ıncıyı kurdugun için DOĞAL olarak kullanıcı adı istiordur..!

Moderatör tarafında düzenlendi:

djherkes

Katılımcı Üye
9 Ağu 2009
541
0
kardeş bak siz de biliyosunzz dimi güvenlii mod hani geri yükleme zaten bunlarr gelse hiç gerk kalmayacak hal.dll eksik veya diskten tekrar yükleyin diyo ben de format cd takdım c:/ silmeden üstüne 2 xp kurudm ama ilk cd sp1 di cd sp3 ben sp3 güncelemişdim girdim 2 ci xp den 1 atım hal.dll ondan sonra bilgisayar şifre girmeyerine geliyo ve kullanıcı adını seciniz yazıyo ama kullanıcı adıyok mouse bile görünmüyorr ve bende az önce bişi farkedim bir müzik playden masa üstnde ollan müzklerim vardı onu acdım buldun duqu dizne bakdım ilk kullandım windos da hemen bilgilerimi d:/ atarıyorumm bende şimdi format atcam ama atmadan yardım cı olur sanız daha bi makbull olur

tehlike80

Kıdemli Üye
3 Tem 2009
2,387
1
dostum ıkıncı kez xp yuklemekle cok buyuk hata etmıssın formattan baska caresı kalmamıs cunku suan bılgısayarın guncellemelerı sp3 ten systemı ıse sp1 den kullanıyor yanı c yı tamamen bıcımlendırıp wındows yuklemen gerek. keske tekrar xp yukleyeceğin yerde bıostan xp cd sı ıle onarsaydın dostum

xxomar93xx

Katılımcı Üye
7 Eyl 2010
305
0
Yer Altı
dostum ıkıncı kez xp yuklemekle cok buyuk hata etmıssın formattan baska caresı kalmamıs cunku suan bılgısayarın guncellemelerı sp3 ten systemı ıse sp1 den kullanıyor yanı c yı tamamen bıcımlendırıp wındows yuklemen gerek. keske tekrar xp yukleyeceğin yerde bıostan xp cd sı ıle onarsaydın dostum
KATILIORUM..!Haklı..!

turqud

Kıdemli Üye
23 Eyl 2008
2,432
0
33
windows cd kos bilgisayarina sonra start rum cmd yaz cixan kara menuya SFC/SCANNOW YAZ BEKLE DOLSUN SORUN BU KODLA COZULMESE PC FORMATET TSK TURQUD

Moderatör tarafında düzenlendi:

djherkes

Katılımcı Üye
9 Ağu 2009
541
0
Beyler ben şöylee yapdımm şimdi yeni farkedim asıl kullandım 1 windows da bellgellerimdeydi bir cok şey c ye girdim ve c:/bellgelerim girdim ordan istediqimi d:/ atım ve indirilenlerden de d ye atım böyle de oldu 2 ci xp kurakk

M

mugair

Ziyaretçi

katılıyorum tek çözüm sıfırdan format

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.