DİLEKÇE PROGRAMI (Her Pc de Olması Gerekli !)

BIGBOYS

Üye
16 Mar 2008
91
0
DENİZLİ
105nynk.jpg

1000 adet dilekçe örneği olan program. Boşlukları doldurup yazdırın o kadar.
Her pc ve arsivde olması gereken bir program.. Her an ihtiyaç olabilir..

İNDİRME LİNKİ: http://hotfile.com/dl/100308351/b3781c3/Dilekce_Programi.rar.html

Son düzenleme:

-KG-

Uzman üye
26 Ocak 2011
1,653
0
dosya bozuk sanırım..rar'dan çıkartırken hata veriyor..şimdiden teşekkürler

-KG-

Uzman üye
26 Ocak 2011
1,653
0
Kardeş ben indirdim..kurdum..içinde bi crack dosyası da var..ama ne yaptıysam programı çalıştıramadım.."Path not found" yazısı çıkıyo..bi yardımcı olabilir misin?

unbearable

Uzman üye
17 Eki 2010
1,361
0
Balıkesir
BIGBOYS bu program kendi emegin mi yoksa... Buldun ve bizimLe paylasmak mı ıstedın... Her ikisi de oLsa .Emek vermişsin ..SaygıLar..

BIGBOYS

Üye
16 Mar 2008
91
0
DENİZLİ
BIGBOYS bu program kendi emegin mi yoksa... Buldun ve bizimLe paylasmak mı ıstedın... Her ikisi de oLsa .Emek vermişsin ..SaygıLar..

Kardeş program yapıp forumlara koyacak kadar geliştiremedik kendimizi... Forumda konu paylaşan arkadasların %99' unun yaptığı şeyi yaptım, orada burada sörf yaparken hoşuma giden programı forumda paylaştım. Ben tşk ederim..

hackkrall

Katılımcı Üye
11 Eki 2010
332
0
Sevdim O Zalimi
Kardeş ben indirdim..kurdum..içinde bi crack dosyası da var..ama ne yaptıysam programı çalıştıramadım.."Path not found" yazısı çıkıyo..bi yardımcı olabilir misin?

crack klasöründeki dp-dlk20.exe dosyasını, programın kurulduğu dizindeki orijinal dosya ile değiştirmek gerek.Çalıştırılmak istenen dosya yolu yanlış diye hata vermiş. Masaüstüne kısayol geldiyse bunu sağ tıkla özelliklere gel, hedef yazan yerdeki orijinal dosya ile crack'i değiştir...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.