Dilenci Kadın'dan Alınacak Ders !

crying

Katılımcı Üye
26 Ağu 2010
671
1
Van
Merhaba arkadaşlar Bu Yazıyı Okuduktan Sonra Konu Başlığındaki DİLENCİ Kelimesini Yargılayabilirsiniz. Ama Ne Yazacağımı Bilemedim.
Bugün Akşam Saatlerinde Çarşıdan Eve Gidiyordum Nasipte Buya Gerçekten Üzerimde Para Yoktu...
Bi Kadın Durdurdu Beni 35 Yaşlarında Elinde 1 Deste Kalem
- Genç bakarımısın dedi
- buyur ablacım dedım.
- Kızımın Tedavisine destek olmak için birtane kalem satın alırmısın dedi
- Ablacım Şimdi yok desem biliyorum inanmayacaksın ama vallahi param yok diye eve yaya gidiyorum dedim.
O An Kadın Öyle Bişey Yaptıki Dondum Kaldım Ne Yapacağımı Bilemedim.
- Al Oğlum Şu Parayı Eve Yaya Gitme dedi :(
Gerçekten Çok Garip Bir Duyguydu O an Bana Önemli Olan Para Değil İnsanlık Diye Bağırıyordu Sanki Gözleri.. İnsanları Uzaktan Veya Yaptığı Şeyden Dolayı Yargılamamak Gerek Çünkü Herkesin Bi Hayat Hikayesi Vardır..Belki Okuduklarınız Sizi O Kadar Etkilemeyebilir Ama O An O Duyguyu Yaşamak Gerçekten Farklı.. Demek İstediğim İnsanlık Hala Bu Dünyaya Hakim Yeterki Kendi Vicdanımızı Yitirmeyip , Ön Yargılarımızdan Kurtulalım.
Şimdi İse Kadına Nerde Oturdugunu Nerde Kaldığını Sormadım Diye Kızıyorum Kendime. Ama Umuyorumki Yarın arayıp Bulacam İnşallah..
Gerçekten Yardımcı Olmayı Çok İstiyorum..

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.