DirBuster "Invalid or Unknown" hatası nasıl çözülür?

FilozofSakaryal

Yeni üye
6 Haz 2023
19
2
DirBuster programı ile bir siteye ddos atmaya çalışıyorum fakat atmayı denerken herşeyi forumda okuduğuma göre doğru girmeme rağmen sonucunda "İnvalid or Unknown Host" adında bir hata alıyorum.Yardım LÜTFEN

Çözüm
Merhabalar

hatayı çözmüşsünüz galiba ve ddos istemişsiniz

burada ki konuları okuyarak programlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

İyi Forumlar

FilozofSakaryal

Yeni üye
6 Haz 2023
19
2
Geçersiz bilinmeyen alan hatası hedef sitenin adresini kontrol etmelisin bir ekran görüntüsü ekleyebilir misin?
tekrar deneyeceğim şu an müsait değilim eğer olmaz ise ekran görüntülü olarak cevap atarım

Geçersiz bilinmeyen alan hatası hedef sitenin adresini kontrol etmelisin bir ekran görüntüsü ekleyebilir misin?

Sorun devam ediyo bakabilirmisiniz lütfen ne hatalı programın acemisiyim

'Ra

Ticaret Kategori Sorumlu Yardımcısı
21 Kas 2015
2,429
49
975
Merhabalar

İyi Forumlar

Çözüm

FilozofSakaryal

Yeni üye
6 Haz 2023
19
2
Merhabalar

İyi Forumlar
Aslında çözemedim fakat sadece cevap gelmedi teşekkür ederim sağolun.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.