DirectX 11 1.0 yuklersem sorun olurmu?

17 Eyl 2012
202
0
Baku
Arkadaslar benim video card NIVIDIA GEOFORCE 210.. YANI SOYLEMEK ISTEDIYIM BENIM VIDEO CARD EN YUKSEK DirectX 10.1'i destekliyor fakat windows 7 kullaniyorum (yakinda 8'e gecicem) ayarlarda Directx 11 kullaniyorum yaziyor. Yani ben bunu yuklersem bi problem olurmu??

Bug ReSearcher

Katılımcı Üye
18 Eki 2011
661
0
/etc/shadow
ekran kartın dx10 destekli. yazılımsal olarak windows 7 dx11 destekli.

bunun anlamı şudur, windows xp kullanırsan ekran kartını tüm özellikleriyle kullanamazsın ama windows 7-8 de tüm dx özelliklerini kullanabilirsin demektir.

yani sorun yok.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.