Dış ağa nasıl sızılır ? (Trojensiz)

osmaneser3

Yeni üye
18 Eyl 2022
15
0
Arkadaşlar merhaba dış ağdaki açığı nasıl hacklenir bir türlü aklım almıyor. Yani diyelim ki karşımızda savunması ve açıkları olan bir makina var açıkları nmap ile bulabiliyorum ama bağlanamıyorum.
Trojen dışında bir yol var mı yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim..

SecurityFaTHeR

Uzman üye
4 Şub 2022
1,318
359
eğer sitede veya ağlardaki portları taratıp o portlardaki servisleri ve sürümleri tespit edersen o sürüme ve servise uygun exploit uygulayabilir bunun için exploit-db ya da metasploit kullanabilirsin burda yoksa 0day exploit yazabilirsin exploit yazmayı biliyorsan

lolsec

Katılımcı Üye
21 Kas 2022
496
363

osmaneser3

Yeni üye
18 Eyl 2022
15
0
metasploitable kendi ağımda oluyor dış ağdan bahsediyorum. yani trojen dışında açıkları olan mesela bir internet sitesinin bulunduğu servera nasıl bağlanabilirim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.