dış ağdaki androide sızmak ve trojanı gizlemek

ANDR3A

Yeni üye
22 May 2020
9
0
selamlar
ciddi bir konu var kesinlikle kötü amacım yok sadece öğrenmem gerek ufak şeyler var.
öncelikle ngrok ve ****sploit yardımı ile dış ağa trojan oluşturup sosyal mühendislik yardımı
ile ulaştıracağım fakat linux u yeni yeni öğreniyorum başlayalı 1 hafta oldu trojanlı apk dosyam hazır hedef androide
yolladım kurdu her şey okey ama o apkyı silmemesi için ne yapabilirim gizleyebilir miyim ?
teşekkürler şimdiden yardımcı olmaya çalışanlara

Roviend

Katılımcı Üye
29 Şub 2020
302
8
૨&#945
Nasıl bir rat ürettiğinize bağlı bu ama araç ile ürettiyseniz hide gibi bir komut ile gizleyebilirsiniz, virüsü dinlediğiniz yerde help diye girerseniz komutlar listelenecektir oradan bakarsınız.

ANDR3A

Yeni üye
22 May 2020
9
0
RATIN androiddeki adı mainactivty help yazdıgımda öyle bir komut göremedim ve bir sorum daha olacaktı kusura bakmayın ip mi sabitlemezsem eğer modemi reslediğimde bilgileri alamaz mıyım ?

çok teşekkür ederim hide app komutu ile gizledim apkyı şöyle bir trojan var mı peki hocam whatsapp mesajlarını görebileceğim cevaplarsan çok sevinirim...

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.