Discord hesabım çalındı

clowimazall

Yeni üye
26 May 2019
6
1
İlk öncelikle iyi geceler beyler. 4 Yıllık discord hesabım çalındı. Çalan kişi e postamı değiştirmiş. Discord support ekibine yazdım konuştuk ettik adamlarla da iş çıkmayacak gibi. Bu konuda ne yapabilirim?

Moderatör tarafında düzenlendi:

GMR148

Yeni üye
9 Kas 2021
32
12
İlk öncelikle iyi geceler beyler. 4 Yıllık discord hesabım çalındı. Çalan kişi e postamı değiştirmiş. Discord support ekibine yazdım konuştuk ettik adamlarla da iş çıkmayacak gibi. Bana yardımcı olacak birileri var mı?
Neler oldu biraz detay verebilir misin ? Nasıl çalındığı hakkında biraz bilgi vermen gerek.
Çalan kişinin attığı linkten discord hesabına giriş yapmış olabilirsin…

mustehzi

Üye
29 Eki 2018
111
8
Mahsûsa
Discord destek ekibi çalınan hesaplar ile ilgili herhangi bir destek sağlamıyor, konuşabilirsin fakat bir çözüme ulaşamazsın. Hesabının e-posta adresi değiştirildiyse ne yazık ki elinden hiçbir şey gelmez. Çalan kişinin hesabına eriştiği birçok yöntem olabilir, genel olarak kişisel tavsiyem ek güvenlik adına kullanılan hesaplara iki aşamalı doğrulama eklenmesidir. Authy alternatif olarak işinize yarayabilir.

clowimazall

Yeni üye
26 May 2019
6
1
Neler oldu biraz detay verebilir misin ? Nasıl çalındığı hakkında biraz bilgi vermen gerek.
Çalan kişinin attığı linkten discord hesabına giriş yapmış olabilirsin…
öyle birşey yapmadım o mevzudan haberim var da. iki gün önce girdim çıktım öğlen. Gece hiç girmedim. Bi arkadaşım aktifsin niye yazmıon falan diyince wp den anladım olayı e postamı değiştirmiş. Token ile de yapmış olabilirmiş bilmiyorum da öyle yani

Kodomarso

Uzman üye
3 Tem 2020
1,041
797
Macintosh
Merhaba discord destek üzerinden bir bilet oluşturduğunuz zaman güzel ger idönüşler alabilirsiniz. Gayet yardımcı oluyorlar. Sizden istenen tüm bilgileri gönderirseniz hesabınız geri alabilirsiniz.
https://support.discord.com/hc/tr/requests/new?ticket_form_id=360000029212 Bu link üzerinden Sana nasıl yardımcı olabiliriz? kısmını yardım ve destek. Sorunun Çeşidi? kısmını çalınan hesap yapıp. Açıklama kısmına öz bir metin yazıp ardından ek kısmını boş bırakmayın bu çok büyük bir etkendir. Hesabınızın size ait olduğunu kanıtlayacak her türlü belgeyi ek kısmına yüklediğiniz zaman geri alabilirsiniz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.