Sosyal Mühendislik Discord hesaplarını nasıl çalabilirim ?

sinirlikemik

Yeni üye
9 Eki 2019
49
0
. discord hesap nasıl çalınır anlatabilecek varmıdır? Amacım, detayını bilemki hesabım çalınmasın.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Ariss

Kıdemli Üye
8 Mar 2016
4,583
114
uzay
Cevap: discord hesap çalma

Merhaba, sitemize keylogger veya trojan atılarak girdiğiniz şifreler ve hesplar çalınabilir. Bunun için güvenmediğiniz orjinal olmayan kaynaklardan indirme yapmayın veya linklere tıklamayın. Onun dışında ek olarak önlem için "2 adımda doğrulama" "email doğrulama" "telefon doğrulama" gibi hizmetleri kesinlikle kullanın. Şifrenizde benzersiz kombinasyonu olsun en az 8 ve üsyü sayı,rakam, büyük küçük harf,şekil kullanın. Bunları yaparken kendinize ait özel bilgiler olmasın misal doğum günleri veya özel tarihler. İyi forumlar dilerim

X-Code

Uzman üye
19 Mar 2019
1,855
335
Localhost
Merhaba;

Bunun İçin Hedef Discord Hesabına Bağlı Mail Adresi Çalınıp Mail Adresi Üzerinden Şifre Sıfırlama Vs Gibi Yöntemler İle Discord Hesabı Calinabilir. Bu Saldırıdan Korunmak İcinde İki Faktörlü Doğrulamayi Açmanız Gerekmektedir. Ayrıca Mail Adresi Phishing, Brute Force Gibi Yöntemler İle Çalındığı İçinde Gördüğünüz Her Linke Girmemeniz, Şifrenizi Çok Basit Koymamaniz Ve Uyanık Olmanız Gerekir.

İyi Forumlar...

Patrick Jane

Uzman üye
1 May 2019
1,499
3
Cehennem
Trojen atman şart.
Artık discordda 2 adımlı doğrulama var.
Phishing yapsanda telefonuna yada mailine erişim sağlaman şart.
Keylogger atabilirsin en iyi yol bu.
Kendi keyloggerını yapıp attınmı az yakalanır antilere hem de istediğn özelliği eklersin.

'Türk

Moderasyon Ekibi Direktör Yrd.
5 May 2020
2,418
1,504
K E R K Ü K
hesabının çalınmasını istemiyorsan çift doğrulamayı etkinleştir :)

ha çalacaksan mail adresini çalman lazım. yoksa işin zorlaşır.

brute force (tavsiye etmem)
rat bağlantısı kurma (trojen, keylogger, Cracker V.B)

Suskun

Kıdemli Üye
23 Ocak 2012
2,766
680
Germany
Merhaba,
Keylogger atmalısınız ancak bu yolla çalabilirsiniz başka durum varsa bilmiyorum fakat birçok keylogger var hakops kullanabilirsiniz,

İyi Forumlar.

NeodRa

Üye
12 Kas 2019
56
13
Kimseye epostanı, discord hesabını, verme güvendiğin kişiler olsa bile hayır demeyi bil. Arkadaşlar söylemiş zaten 2 faktörlü doğrulamayı açmalısın günümüz şartlarında bunu sadece discord için değil diğer uygulamalar içinde aktif hale getirmelisin. Bir de her exeye tıklama keylogger yiyebilirsin aynı şekilde sana gelen linkleri kontrol et phishing saldırısına maruz kalabilirsin ama bu forumda takıldığın için bunlara pek düşeceğini sanmıyorum.

AY746

Üye
28 Nis 2020
70
0
Eğer adam ın discordu roleplay gaming gibi bir şey ise adamla yakınlaşıp ÇAT aniden sırtından bıçaklarsın... Trojan ile pc ine sahip olursun mesela Ya da sadece işte server yardımcısı falan diye bir dene

MendeburMarul

Katılımcı Üye
17 Haz 2020
659
0
Andromeda
hala giriyorum ve daha bir kaç gün önce 2k sunucu çaldım

Merhabalar, Simdi size bir link verecegim. Eger burdan biri sizi sikayet derese (discorddaki kimliginizi bilen) ne olacagini en guzel burasi anlaticaktir.

topluluk ilkeleri

ayri zamanda turk birine bir saldiri yaparsan Siber suclara bildirilebilirsin. SALDIRI diyorum. Yani trojen veya keylogger degil. Ancak bunada yaptirim uygulanabilir tabi. Kisisel guvenlik soz kunusudur.

Werl

Üye
1 Tem 2020
104
0
Yalova
Merhabalar, Simdi size bir link verecegim. Eger burdan biri sizi sikayet derese (discorddaki kimliginizi bilen) ne olacagini en guzel burasi anlaticaktir.

topluluk ilkeleri

ayri zamanda turk birine bir saldiri yaparsan Siber suclara bildirilebilirsin. SALDIRI diyorum. Yani trojen veya keylogger degil. Ancak bunada yaptirim uygulanabilir tabi. Kisisel guvenlik soz kunusudur.

bunları dikkate alarak saldırımı yaptım tabi ki ve bir türke saldırı yapmadım nitro sunucusu scammer bi kişinin hesabına giriş yaptım, bunu şikayet etmez ederse kendi ayağına sıkar.

Lukapix

Yeni üye
15 May 2020
5
0
İstersen tokenini çalan yazılımlar var tokenini çalıp istediğin sunucuya ekleme onun adına yazı yazabilirsin o yüzden güvenilir programları indirmenin öneririm

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.