Discord indirme Android

BlackHatX21

Katılımcı Üye
30 Haz 2018
870
1
AZERBAYCAN
Merhaba arkadaşlar android 4.0.4 olan telefona discord yüklemek istiyorum ancak sürüm yetersiz diyor android 4.0.4'e uyan sürümü varsa vere bilirmisiniz Lütfen

TrHasan07

Katılımcı Üye
9 Ara 2017
388
1
<conio.h>
Hocam onceden bi sekilde yapabiliyordunuz onu youtubede android cihaziniz bu surumle uyumlu degil hatasi yazip aratin. Belki oradaki surum degistirme ise yarayabilir.ama her uygulamada ise yaramiyor

BlackHatX21

Katılımcı Üye
30 Haz 2018
870
1
AZERBAYCAN
Az Sürümü Apk Olarak İnternet'te Olabilir Dostum Bir Bak Derim.
Hayır kardeşim en düşük sürümü bile uymuyor
Maalesef, bildiğim kadarı ile discordun 5.0 altı desteği yok. Web discord kullanmayı dene bence.
andorid 4.1de discord iniyor
APK olarak indirebilirsin veya web üzerinden kullan

web üzerinden girince login diyorum beyaz sayfa açık kalıyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.